Як розблокувати телевізор. Як зняти блокування кнопок на телевізорі без пульта.

Всі сучасні моделі телевізорів , оснащені пультом дистанційного керування, мають можливість блокування. Зазвичай вона використовується для обмеження доступу дітей до перегляду телевізора. Але трапляється, що блокування виробляється випадково.
Вам знадобиться
  • - пульт дистанційного керування;
  • - інструкція до телевізора.
Інструкція
1
Уважно вивчіть інструкцію. Там має бути вказаний спеціальний код - набір чисел, які слід натиснути на пульті, щоб поставити або зняти блокування, а також дії, необхідні для розблокування телевізора.
2
В тому випадку, якщо інструкція втрачена, спробуйте самостійно згадати, які дії привели до блокування телевізора.
3
Натисніть на пульті дистанційного керування кнопку «P» і «+» одночасно. Введіть три або чотири довільних цифри. Зазвичай такі комбінації мають вигляд «333» або «4444» і збігаються з номером часто використовуваного каналу. Найбільш поширеними стандартними паролями блокування також є цифри «1234», «1111» і т.п. Знову натисніть кнопку «+». Якщо розблокувати телевізор не вдалося, спробуйте все повторити з іншою комбінацією цифр.
4
Після натискання кнопок «P» і «+» світлодіод на пульті дистанційного управління горить без перерв. Якщо за допомогою даної комбінації вам не вдалося розблокувати телевізор, спробуйте натиснути одночасно кнопки «Меню» і «Гучність +», «Меню» і «Канал +», а потім повторіть комбінацію цифр.
5
Деякі моделі телевізорів підтримують систему блокування однією клавішею: натисніть одну кнопку і утримуйте протягом 5-10 секунд. Якщо розблокувати телевізор і раніше не виходить, уважно огляньте корпус телевізора і сам пульт дистанційного управління (у тому числі і під батарейками) - на них може перебувати керівництво по розблокуванню з відповідним кодом.
Зверніть увагу
При спробах розблокувати телевізор будьте обережні, не робіть необдуманих дій, запам'ятовуйте комбінації кнопок, які ви натискаєте на пульті, інакше ви можете погіршити ситуацію.
Корисна порада
Уважно слідкуйте за пультом дистанційного управління, не дозволяйте дітям гратися з ним, інакше вони можу заблокувати телевізор.