Як спроектувати вентиляцію.

Монтаж вентиляції дозволяє виводити назовні з приміщення сире повітря. Зовнішня вентиляція - прекрасне рішення для ванної, кухні чи якоїсь іншої кімнати. До початку робіт її необхідно правильно спроектувати.
Вам знадобиться
  • - Креслення воздухоотводние шляхів;
  • - вентилятор;
  • - витяжка.
Інструкція
1
Визначте місце установки вентиляції. Існує безліч різновидів вентиляції, які можна замовити в будівельних організаціях. За призначенням вони поділяються на припливні, нагнітають повітря в приміщення і витяжні системи вентиляції, що видаляють його. Відповідно до зоною обслуговування вентиляційна система може бути місцевою (наприклад, задіяної в одній квартирі) або загальнообмінної (якщо використовується у виробничих комплексах будівель). З'ясуйте, яка витяжка мається на вашій квартирі, щоб визначити, який тип підійде вам найбільше.
2
Виберіть підходяще місце, де може бути встановлена система. Найчастіше вентиляція відводить повітря до горища через стіни або дах. Накресліть план відводу повітря від ванної за межі будинку. Попередньо заплануйте і узгодьте з фахівцями шляху вентиляції.
3
Визначтеся з місцем для отвори, де буде встановлений витяжний вентилятор. Отвір має підходити до нього за розмірами витяжного вентилятора. Підготуйте шаблон відповідних розмірів. З його допомогою ви зможете швидко вибрати відповідний вентилятор, а також рівно вирізати отвір під нього.
4
Дізнайтеся все про місцезнаходження проводки. Вона не повинна заважати проведенню вентиляції. Переконайтеся, що зможете відключити в приміщенні подачу електроенергії. Прикриття для витяжного вентилятора повинно бути достатнього розміру, щоб ви змогли з'єднати всередині всі проводи. Переконайтеся, що всі системи ізольовані належним чином. Від дотримання кожного дрібного фактора залежить правильне функціонування всієї вентиляційної системи.
Зверніть увагу
Коли вентиляція встановлюється у ванній, повітря повинне обов'язково виводитися за межі квартири, інакше вологість буде постійно циркулювати в приміщенні. Це гарантує, що інтер'єр будинку залишиться сухим і захищеним від появи шкідливих грибків.