Як правильно записати диск.

Періодично виникає необхідність записувати файли на чистий диск , наприклад, при перевстановлення операційної системи Windows. Щоб якість записаних файлів залишалося незмінним, потрібно скористатися спеціальними програмами.
Вам знадобиться
  • - чистий диск;
  • - програмне забезпечення;
Інструкція
1
Придбайте в спеціалізованому магазині ліцензійне програмне забезпечення Nero Burning ROM v 8.0.3.467 або Alcohol 120% v 4.12.0.1. Вставте диск з програмою в привід вашого персонального комп'ютера. Вкажіть ліцензійний ключ, який надрукований всередині упаковки. Скачайте з сайту виробника даного програмного забезпечення «свіжу» версію драйверів. Встановіть їх на ваш комп'ютер. Виконайте перезавантаження операційної системи Windows, щоб всі зміни та оновлення вступили в силу.
2
Заздалегідь перемістіть всі необхідні для запису файли в одну папку, щоб надалі було зручно вказувати шлях до їх розміщення. Виділіть всі файли. Клацніть правою кнопкою мишки по будь-якому з файлів і зайдіть в «Властивості». Знайдіть рядок «Розмір файлів». Якщо даний показник перевищує значення 4.7 Gb, то необхідно використовувати двосторонній DVD- диск .
3
Запустіть додаток Alcohol 120% або Nero Burning ROM. У діалоговому вікні, в лівій верхній частині, виберіть, який диск ви будете використовувати, CD або DVD- диск . Якщо ви використовуєте двосторонній DVD- диск , то в правій нижній частині необхідно вибрати вкладку DVD9 (8152 Mb). Встановіть «галочку» поруч з рядком «Мультісессійная запис».
4
Натисніть кнопку «Новий». У діалоговому вікні вкажіть назву вашого майбутнього диск а. Відкрийте меню, що випадає «Правка» і клацніть по посиланню «Додати файли до запису ...». Вкажіть точний шлях до папки, в якій розташовані необхідні файли. Клацніть кнопку «Додати файли».
5
Вставте диск в привід вашого персонального комп'ютера і натисніть кнопку «Запис». Після завершення запису необхідно в обов'язковому порядку перевірити диск на наявність помилок. У діалоговому вікні клацніть по посиланню «Перевірка диск а на наявність помилок». Якщо помилки не будуть знайдені, то після перевірки привід відкриється самостійно. Диск готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Kea-HIkiy3M