Як намалювати раку.

Рак - такий водний мешканець тьмяно-зеленого кольору, який людям більше подобається в червоній кольоровій заливці. Він буває як маленьким, так і великим. При зображенні на малюнку структура раків приблизно однакова.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш
  • - олівець
  • - ластик
Інструкція
1
Посередині альбомного листочка намалюйте овал, розташований вертикально. Верхній кінець фігури зробіть загостреним, нижній - зобразите за трикутним вирізом. Намалюйте очі раку у вигляді кіл, що примикають до стінок голови.
2
Прорисуйте верхню частину тулуба раку . Для цього під трикутним вирізом зобразите фігури, що нагадують трикутники зі зрізаними вершинами. Вони повинні ховатися один за одним. Ті, які знаходяться ближче до голови, зобразите майже на всю її ширину, а розташовані нижче відповідно розміром поменше, утворюючи пірамідку. До самої маленької частини тулуба прикріпіть такої ж форми, але більш широкий трикутник. Це буде хвіст раку .
3
Намалюйте клешні раку . Трохи нижче лінії розташування очей проведіть короткий горизонтальний штрих, який іде в сторону. Під ним проведіть ще один, зображений вигнутою лінією. Тепер кожен штрих продовжите невеликими напівколами, опуклими частинами що дивляться назовні. Потім домалює великий овал, приблизно як для голови. Осторонь, розташованої ближче до тулуба, зробіть виріз у формі витягнутого вузького трикутника, розташованого вершиною вниз. Аналогічним чином домалює і другу клешню в дзеркальному відображенні.
4
Зобразіть зіниці раку . Для цього в білих кружках очей намалюйте темні кружки, розташовані у верхніх правих частинах очі. На зіниці залиште білу точку - для створення ефекту живих блискучих очей. На голові домалює вусики, кінці яких трохи закруглите.
5
Намалюйте шість лап раку . Від нижньої межі голови в різні боки проведіть шість нешироких смуг по три з кожного боку. Точну симетрію не дотримується, але напрямок парних лап робіть однаковими. Кінчики лап завершите формою, що нагадує поросячі копитця.