Як осушити підвал.

У процесі проектування і зведення будинку, трапляється так, що передбачити все неможливо. Це можуть бути зовнішні фактори, інженерні прорахунки або елементарна недбалість будівельників. Але як би не було, в результаті з'являється вода в підвалі .
Інструкція
1
Найбільш збиткове - весняне підтоплення, але навіть звичайні дощі можуть істотно зашкодити підвального приміщення. Відкопувати фундамент, робити дорогу гідроізоляцію або зливовий дренаж - все це звичайно правильно, але дуже дорого.
2
Існує простий, але ефективний метод - викачати воду з підвалу за допомогою дренажного насоса. Їх вартість коливається в межах 2-10 тисяч рублів.
3
Отже, нижче рівня підлоги, організуйте приймальне заглиблення, в яке вставте пластикову бочку, попередньо, в її бічних стінках зробіть перфорацію, отвори діаметром 5-7 мм, ця бочка послужить вам в якості кесона (робочої камери).
4
Щоб отвори в кесоні НЕ залило водою, оберніть бочку Дорніта або будь-яким геосинтетики. На дно бочки насипте дрібний гравій і розрівняйте - він послужить подушкою для майбутнього фундаменту насоса. Тепер встановіть насос і залийте простір між бочкою і стінками поглиблення розчином.
5
У міру того, як поглиблення буде заповнюватися, насосний поплавок буде підніматися вгору. Коли буде досягнутий певний рівень, контакти на пусковому пристрої електромотора замикаються, і помпа починає викачувати воду. Коли вода викачана, і помпа знову впаде вниз, мотор зупиниться.
6
Природно, вода кудись повинна йти. Для цього підключіть до насоса гнучкий шланг, або змонтуйте систему з пластикових труб, по яких буде виводитися вода.
7
Не переживайте, якщо рівень води буде повільно знижуватися. Не забувайте, адже бочка встановлена нижче рівня підвального підлоги і нижче відсипання, на якій влаштований підлогу. Тому буде віддалятися не тільки вода, що скупчилася в підвалі , але й буде осушуватися основу фундаменту. І за рахунок цього можна позбутися і від води, і від підвищеної вологості.
8
Не варто переживати, що насоси не осушить приямок насухо, в будь-якому випадку, на дні залишиться трохи води, але цієї кількості недостатньо для утворення вогкості.
9
Всі ці заходи допоможуть у випадку, якщо вода в підвалі це результат дощів, але якщо водою нагодований стіни, то слід робити гідроізоляцію стін.
Навіть у добре побудованому капітальному гаражі через особливості клімату і грунту може почати накопичуватися вода. Існують різні способи виправити цю ситуацію, що поліпшить збереження вашої машини та інструментів, що зберігаються в приміщенні гаража.
Інструкція
1
Зробіть дренажну систему, за допомогою якої вода буде відводитися вбік від вашого гаража. Для цього уздовж його стін викопайте траншею глибиною близько півметра. У кількох місцях поглибте цей невеликий рів, щоб вода не накопичувалася у грунті, а йшла в материковий шар грунту. Покладіть в траншеї труби, найкраще використовувати пластикові. Вони повинні бути встановлені таким чином, щоб по них вода йшла у зроблені вами поглиблення. Закопайте вийшла систему водовідведення.
2
Також при необхідності організуйте відведення зайвої вологи і всередині будівлі. Для цього слід зробити ринви по периметру всередині гаража і укласти всередину труби під нахилом, щоб по них вода стікала в спеціально викопаний невеликий колодязь. З нього воду можна виводити назовні за допомогою насоса. Особливо зручно це в тому випадку, якщо згодом можна видаляти вийшла воду за допомогою зливової каналізації.
3
Простежте за тим, щоб у стінах вашого гаража не було тріщин, у які може потрапляти вода. Для цього можна використовувати різні гідроізоляційні матеріали і навіть просту монтажну піну. Ще краще підійде спеціальна смола, яка під впливом води не розмивається, а, навпаки, заповнює собою різні отвори і тріщини в матеріалі стін і підлоги. Також бажано, щоб і підлога у приміщенні був застелений ізолюючими матеріалами для позбавлення від вогкості.
4
Після проведення всіх заходів щодо запобігання надходження води приберіть вже існуючу вологу. Для цього можна сушити гараж природним чином, звільнивши його від усіх речей і залишивши для провітрювання з відкритими воротами на кілька днів. Якщо такої можливості немає, використовуйте методи, що прискорюють природний процес. Організуйте в гаражі джерело вогню. Його можна розпалити, наприклад, в металевому ящику або в мангалі. Під час такої просушки стежте за гаражем, перебуваючи неподалік. Це допоможе вам уникнути пожежі.