Як відновити RAW диск. Відновлення raw.

Файлова система RAW - це такий запис у властивостях логічного диска , при якій він не відкривається або вимагає форматування. Це відбувається при руйнуваннях структури файлової системи, наприклад, такий як FAT або NTFS. При цьому RAW не є типом файлової системи (ФС) логічного диска . Файлову систему RAW не можна перетворити в NTFS, але можна легко зробити відновлення всіх зберігалися на диску файлів.
Вам знадобиться
  • - програма для відновлення файлів
Інструкція
1
Визначте, чи дійсно файлова система перетворилася в RAW. Для цього зайдіть в «Мій комп'ютер», клікніть по значку диска правою кнопкою мишки, виберіть пункт меню, що випадає «властивості».
2
Подивіться, що записано в рядках «тип» і «файлова система». Якщо тип «Локальний диск», а файлова система RAW - це означає, що ваш диск потребує відновлення. Для відновлення потрібно використовувати програми для відновлення файлів, такі як Easy Recovery Pro, File Recovery Pro, Recover4all Professional, RecoverMyFiles, Recuva та інші різні програми. Врахуйте, що файлова система RAW блокує доступ до структури диска через неправильні значень геометрії логічного розділу в таблиці розділів, часткових руйнувань в завантажувальному секторі файлової системи або через руйнування структури головної файлової таблиці MFT. При цьому все зберігаються файли залишаються з диска , якщо його не форматувати. Якщо все ж форматування було вироблено, необхідно при відновленні користуватися глибоким методом відновлення.
3
Встановіть програму відновлення файлів на комп'ютер. Для швидкого поверхневого відновлення рекомендується використовувати такі прості програми, як Recuva. Якщо вони не справляються, тоді потрібно використовувати професійні програми.
4
Виберіть потрібний для відновлення диск в програмі. Виберіть пункт «знайти всі видалені файли» і дочекайтеся, поки програма знайде всі видалені файли.
5
Виберіть пункт меню «відновити все» і потім виберіть папку для відновлення. Вона повинна знаходиться на будь-якому диску, крім відновлюваного.
6
Дочекайтеся завершення відновлення файлів, потім відкрийте папку і отсортируйте відновлені файли за тек. Для роботи із зображеннями може допомогти програма, яка виконує сортування по exif-записам у графічному файлі. Сортування проводиться за датою виконання знімка.
Зверніть увагу
Позитивна відповідь на питання про форматування може привести до складнощів у відновленні. Диск не можна відновити з вихідною структурою, але можна легко відновити всі зберігалися на ньому файли.
Корисна порада
Чи не виконуйте форматування диска до його відновлення.