Як зробити пучок на короткому волоссі. Пучок на коротке волосся.

Пучок - проста і елегантна зачіска, яка підходить до будь-якого нагоди життя і будь-якого одягу. Зробити його можна не тільки з довгого волосся. Приклавши невеликі зусилля, ви зможете зробити пучок і з короткого волосся.
Вам знадобиться
  • - мус для волосся;
  • - гумка;
  • - гребінець;
  • - шпильки;
  • - лак для волосся;
  • - сітка для волосся.
Інструкція
1
На чисте вологе волосся нанесіть мус для додання обсягу і висушіть їх.
2
Зберіть волосся в досить вільний хвіст на середині потилиці і закріпіть його тонкою гумкою. Начешіте волосся в хвості.
3
Розділіть начесало на окремі пасма, близько 8-9 штук. Візьміть одну пасмо, і, починаючи від гумки, складайте її «гармошкою» до основи хвоста. Просмикніть шпильку через «гармошку» і закріпіть в волоссі. Виконайте те ж саме з іншими пасмами. Ви отримаєте незвичайний об'ємний пучок. Закріпіть отриманий результат лаком. Лак слід наносити у великій кількості, інакше пучок розпуститься. Особливу увагу приділяйте скронь, т.к. коротке волосся найчастіше вилітають з пучка саме в цій області.
4
Розділіть волосся на 2 частини. Кожну частину, починаючи від вуха, поділіть ще навпіл. Перекручуйте між собою половини для того, щоб у вас вийшов джгут. Після того, як закрутіть один джгут, закріпіть його кінчик гумкою. Зробіть те ж з протилежною стороною. Візьміть в кожну руку по жгуту з волосся і зав'яжіть їх вузлом на потилиці. Вузол повинен бути таким, яким зазвичай зав'язують шнурки. З боків від вузла повинні стирчати кінчики волосся. Закріпіть вузол шпильками. Зніміть гумки з кінчиків джгутів і начешіть їх. Нанесіть на волосся лак.
5
Зберіть волосся в гладкий хвіст на потилиці. Розділіть його на 2 частини. Верхню третину закріпіть шпилькою так, щоб вона вам не заважала. Решту волосся сильно начешіть. Начісування створюватиме ілюзію зібраних довгого волосся. Надіньте на нього сітку для волосся. За допомогою шпильок прикріпіть сітку, формуючи кулю. Сітку підбирайте під колір волосся, інакше вона буде помітна.
6
Звільніть від заколки вільну частину хвоста і оберніть їй волосся в сітці. Для фіксації волосся використовуйте шпильки і лак. Сітку в центральній частині пучка скрійте штучним квіткою або стрічкою, зав'язаною в бантик.