Як зробити бейдж. Як дитині заповнити бейдж.

Без бейджа не обходяться багато важливих заходи. Використовується він і в роботі продавців, співробітників різних служб, персоналу багатьох компаній. К бейджа м для різних випадків пред'являються різні вимоги, але зробити бейдж цілком можливо самостійно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер,
  • - принтер,
  • - папір,
  • - ламинатор,
  • - ножиці або різак,
  • - дирокол для ламінованої плівки.
Інструкція
1
Зробіть заготовку бейджа на комп'ютері, це може бути проста картка, виконана в програмі Word, а може бути зображення, зроблене з використанням «Photoshop». Бейдж має розмір близько 65 на 95 мм, на ньому вказується ПІБ або ім'я і прізвище, а також інша потрібна вам інформація - фірма, відділ, посада, фотографія.
2
Щоб зробити бейджи однакового розміру, найпростіше скористатися програмою Microsoft Word. На прикладі Microsoft Word 2007: у верхній панелі вибираєте «Розсилання», потім в лівому верхньому куті «Наклейки», у вікні виберіть «Сторінка з однаковими наклейками». Перед вами відкриється вікно з шаблонами, які вам залишиться лише заповнити і натиснути кнопку «Друк».
3
Ще один шлях - ви можете створити таблицю в програмі Word, вказавши як розмірів комірок потрібні вам розміри бейджа . Згодом заповніть клітинки потрібної вам інформацією.
4
Візьміть різак для паперу або звичайні ножиці і наріжте заготовку на прямокутники. За допомогою різака ви точно отримаєте рівні краї бейджа , а от у випадку використання ножиць для цього доведеться постаратися трохи більше.
5
Щоб зробити ламінований бейдж, візьміть підходить за розміром і товщині плівку для ламінування і вкладіть паперову заготовку між її шарами. Пропустіть її через ламінатор, який размягчіт Ламінуюча плівку і надійно запечатає в неї картку бейджа .
6
Зробіть отвір для кліпси. Для того щоб зробити в ламінованому бейджі отвір, вам буде потрібно спеціальний дирокол. Звичайному діркопробивачем ламінована плівка просто не піддасться. Зробіть отвір під кліпсу і закріпіть її на бейджі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IS0XsUw6NIU
Корисна порада
Не використовуйте для написів на бейджі занадто дрібний шрифт - в цьому випадку ніхто не побачить, що ж на ньому написано. Можна зробити одне слово (наприклад, ім'я або прізвище) крупніше інших.