Як побудувати клітку для перепелів.

Розведення перепелів стало дуже популярним і вигідним заняттям в наш час, не тільки для задоволення, але й для комерційних цілей. Перепели - маленькі птахи, яких рекомендовано тримати у спеціально побудованих клітинах без великих щілин і з хорошою вентиляцією. Побудуйте клітку для перепелів самостійно за допомогою підручних матеріалів, адже це досить просто.
Вам знадобиться
  • - Металеві куточки,
  • - металеві листи,
  • - фанера,
  • - металева сітка,
  • - годівниця і напувалка ,
  • - болти.
Інструкція
1
Побудувати клітку для перепелів можна з різноманітних матеріалів, це може бути дерево - клен, береза, бук і дуб або метал. У більшості випадків виготовляють клітини за допомогою комбінування матеріалів. Встановлюються клітини в кілька ярусів, простір між ними повинна становити до семи сантиметрів, це необхідно для зручного прибирання посліду і гарного провітрювання.
2
Можна побудувати клітини для групового утримання перепелів , вони являють собою розбірну конструкцію з дерев'яних рейок і металевих прутів. В цьому випадку виходить квадратна клітина, розміром 60х60 сантиметрів. Висота передньої стінки становить 125 сантиметрів, а задній 105 сантиметрів. На передні двері можете прикріпити ємність для води і корму, а також жолоб для збору яєць.
3
Клітка з шести ярусів повинна складатися з гідроподдона, опорного столу і двох вивідних жолобів, для того, щоб можна було змивати послід перепелів . Таку клітку можна зробити з металевого або алюмінієвого куточка, металевої сітки, осередки якої мають бути не більше 1х1 сантиметр. Металеві куточки з'єднуються між собою болтами, підлогу необхідно зробити сітчастий. Передню стінку зробіть цільної заготівлею з двох міліметрової дроту, яку можна з'єднати за допомогою зварювання. Під нижні сторони клітини поставте опорні куточки, довжиною 50 сантиметрів.
4
Повісьте годівниці та поїлки, бажано щоб вони були знімними, тоді ви зможете без праці їх зняти, почистити і продезінфікувати. Для зручності посадки і виїмки перепелів , бічні стінки можна зробити знімними. Пол встановіть під невеликим кутом в 10-15 градусів, щоб перепелині яйця скочувалися до передньої стінки. Для молодих особин можна зробити рівну підлогу і встановити клітку на гідроподдон.
5
Задню й бічні стінки можна закрити фанерою або пластиком, так перепелам буде набагато спокійніше, і вони не будуть дратуватися.