Як виписати рахунок за послуги.

Для того щоб внести аванс у разі роботи з клієнтами за передоплатою, необхідно виписати рахунок за послуги на аванс, або ж за вже надані послуги виставити рахунок на оплату. Він не є для бухгалтерського обліку первинним документом, тому немає форми суворого зразка або якогось затвердженого бланка. Крім того, існують бухгалтерські програми, за допомогою яких рахунок можна оформити в лічені секунди.
Вам знадобиться
  • Бланк для заповнення або бухгалтерська програма.
Інструкція
1
Існують загальні правила, згідно з якими виписаний рахунок повинен містити необхідні реквізити: порядковий код організації, дату оформлення, реквізити рахунок а організації для перерахування грошових коштів, перелік послуг і їх вартість вказується і цифрами і прописом. Крім того, обов'язково потрібно прописувати систему оподаткування, тому що від цього залежать податкові відрахування до бюджету.
2
Всі організації повинні вести облік рахунок ов на оплату послуг, нумерація здійснюється по порядку протягом усього податкового періоду. Рахунок виписується в 2 примірниках, один віддається клієнту, другий залишається у бухгалтера організації. Законодавством допускається заповнення рахунок а за послуги комбінованим способом, тобто і за допомогою спеціальної комп'ютерної програми, і від руки.
3
Не варто забувати, що на території нашої країни розраховуватися за послуги можна тільки національною валютою, тому всі суми вказуються в рублях.
4
Якщо рахунок оформляється у разі передбачуваного авансового надходження грошових коштів, то аванс повинен перекриватися вартістю наданих послуг протягом одного місяця. Всі рахунок а необхідно вести в хронологічному порядку і обов'язково реєструвати у книзі обліку у тому податком періоді, коли виникає зобов'язання.
5
Якщо рахунок не відображатиме назву і умови надаваних послуг, а також підписи уповноважених осіб, то угода вважається укладеною лише після повного виконання зобов'язань тією стороною, яка повинна надати послуги. У цьому випадку, отримувач послуг не може пред'явити вимоги фірмі за невиконання будь-яких зобов'язань або зобов'язань, не виконаних у повному обсязі. Але тоді за ним залишається право вимагати повернення сплачених коштів.
6
Виставлення рахунок а необхідно для того, щоб встановити визначеність у взаємовідносини сторін, тому особливих запевнень, для того щоб встановити його дійсність законодавство не вимагає. Рахунки, отримані за допомогою електронної пошти або факсу, завірені напідпитку директора та відбитком печатки, вважаються дійсними.
Зверніть увагу
Усі рахунки повинні бути оформлені після виконання робіт або надання послуг протягом перших 5 днів.
Корисна порада
В рахунок можна вносити і умови следки, наприклад, терміни надання послуг або оплати, повідомлення про оплату. Хорошим тоном вважається виписка рахунку на фірмовому бланку.
Оформити передплату на газети можна не тільки відомим з дідівських часів способом - на пошті, але і прямо в редакції, а на деякі видання - на їх офіційних сайтах.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - авторучка;
  • - ножиці (при оплаті по квитанції, надрукованій в номері газети);
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - банківська карта, електронний гаманець або рахунок в банку.
Інструкція
1
При оформленні передплати на пошті вам потрібно знайти цікаві видання в лежачих у відкритому доступі каталогах і на основі містяться там відомостей заповнити передплатну квитанцію, яку можна взяти в оператора або знайти у відкритому доступі. Потім зробіть оплату через оператора.
2
Під час передплатної кампанії чимало газет розміщують в кожному номері квитанцію з усіма необхідними реквізитами. Від вас вимагається лише акуратно вирізати її, внести обрані значення в поля для терміну передплати (в цілому від одного місяця до року, але можуть варіюватися залежно від видання) і здійснити оплату в найближчому відділенні зв'язку або Ощадбанку, залежно від інструкцій, зазначених поруч з квітанціей.Копіі квитанції і чека, що підтверджує оплату, зазвичай потрібно передати до редакції одним із зручних способів: принести особисто, надіслати поштою, а в останній час часто досить ськана, відправленого на електронну адресу. Може нічого і не турбуватися.
3
Інші варіанти підписки безпосередньо в редакції та її порядок залежать від конкретного видання. Може практикуватися як особистий візит до відділу розповсюдження або пункт передплати з оплатою готівкою на місці або по запропонованим реквізитами через банк, так і оформлення передплати по телефону. Ви називаєте адресу доставки (або вибираєте варіант самовивозу з редакції), свої ПІБ та термін, на який хочете підписатися, а вас інформують про суму оплати, способах її твори і реквізитах.
4
У міру розвитку інформаційних технологій все більше видань практикують можливість оформлення передплати через власний сайт. Це може стосуватися і друкованої версії видання, і доступу до повних текстів, розміщеним в Інтернеті.У заповнюєте поля у формі онлайн підписки і вибираєте найбільш зручний спосіб оплати з можливих. У їх числі можуть бути банківська карта, безготівковий переказ зі свого рахунку або без його відкриття, використання терміналу моментальної оплати, перерахування з електронного гаманця та ін.
Корисна порада
Включена ціну підписки послуга з доставки може виявитися настільки дорогою, що купувати видання у кіосках буде вигідніше.