Як розрахувати нормо-год. нормочас що це.

Ефективна робота будь-якого підприємства неможлива без планування. При складанні плану виробництва продукції або сервісного обслуговування, необхідно знати таку величину, як нормо- годину . За своєю суттю нормо- годину є тимчасовим нормативом на виконання тієї чи іншої виробничої операції і відображає її трудомісткість і, в кінцевому підсумку, надає прямий вплив на вартість продукції або наданої послуги. Ви можете розрахувати його самостійно.
Інструкція
1
Валове кількість робочих годину ов дорівнює кількості працівників підприємства, зайнятих на виробництві, помножене на час, який було витрачено на виготовлення якого-небудь виробу загальними зусиллями цих робітників. Воно не буде одно реально витраченим годину ам, які могли б служити нормативом. Це пов'язано з тим, що в процесі виробництва кожна хвилина робочого часу не використовувалася з рівною мірою інтенсивності.
2
Врахуйте те, що годину ть часу була використана на перерви для відпочинку. Припустимо, ви розраховуєте нормо- годину и по виробничому підрозділу, в якому трудиться 10 чоловік протягом 1 робочого тижня загальною тривалістю 40 годину ів. Протягом дня вони роблять дві перерви на відпочинок по 10 хвилин кожен. Таким чином, загальний час, який 10 робочих затратили на перерви протягом п'ятиденного робочого тижня складе: (10 хв. * 2 * 5дней) * 10 осіб = 1000 хвилин або 16,7 годину ов.Следовательно з урахуванням часу, витраченого на перерву, загальний час на виготовлення продукції склало: 10 * 40 годину ов - 16,7 = 383 годину а.
3
Щоб ваші обчислення були точніше, в них слід врахувати дні тимчасової непрацездатності і прогули. Цей показник може коливатися в залежності від пори року та святкових днів, що припадають на різні періоди. Як показує практика, в середньому по року він дорівнює 4%. Уточніть розрахункові значення з урахуванням цього параметра, кількість витрачених человеко- годину ов стане одно: 383 - (383 * 0,04) = 367,7 человеко- годину ів.
4
Цей показник теж є теоретичним і потребує уточнення, оскільки продуктивність праці протягом одного робочого дня теж різна. На початку дня робочим необхідний час на підготовку до роботи, а в кінці - на те, щоб зібратися додому. Крім того, годину ть часу може бути втрачена через відсутність необхідних матеріалів, поломки інструменту. Такі втрати, як правило, не перевищують 7% робочого часу. З урахуванням цього, потенційна кількість человеко- годину ов дорівнюватиме: 367,7 - (0,07 * 367,7) = 367,7 - 27,7 = 342 человеко- годину а, практично наявних у розпорядженні.
5
Тепер розрахуйте нормо- годину и. Якщо ефективність праці даної робочої групи не перевищує норму і дорівнює 100%, то кількість нормо годину ов дорівнюватиме 342, якщо ефективність праці в даній групі вище і дорівнює 110%, то у вашому розпорядженні буде 342 * 1,10 = 376,2 нормо годину а.
6
За цим викладкам ви зможете бачити, що якщо даній групі доручити замовлення-наряд, розрахунковий час виконання якого 400 годину ов, то робітники не встигнуть виконати його за тиждень. Врахуйте це і вирішите проблему шляхом збільшення чисельності робітників або передачі годину ти замовлення в інший підрозділ.