Як навчитися місячної ході.

Вперше цей елемент був виконаний Майклом Джексоном аж в 1983 році. Відтоді місячна хода стала не тільки його фірмовим знаком, а й популярним елементом брейка, доступним будь-якому танцюристу.
Вам знадобиться
  • м'яка згинати взуття на м'якій нескользкой підошві
Інструкція
1
Встаньте рівно. Потім, спираючись на ліву ногу, відведіть праву ногу назад і поставте її на мисок перпендикулярно підлозі. Для того, щоб краще тримати рівновагу, тримайте постійно відстань між ногами. Відстань має бути таким, щоб вам зручно було стояти в такій позиції.
2
Лівою ногою стійте твердо на п'яті. Потім проведіть її назад повз правої (сковзаєте ногою по підлозі) і поставте на мисок, вага перенесіть на праву п'яту. Праву ногу водночас опустіть з миска на всю стопу. Таким чином ноги помінялися місцями.
3
Виконайте все те ж саме іншою ногою, ви будете просуватися назад. Щоб створити ілюзію ходи, додайте рух руками. Рухайте ними також, як ви ними рухаєте при ходьбі: права нога йде назад, ліва рука йде вперед - і навпаки. Корпус тримайте злегка нахиленим вперед, як у людини, яка йде вперед.
Зверніть увагу
Ноги повинні бути дуже пластичні. Можна приховати недостатню пластичність ніг широкими штанами, поки не натренуєтеся.
Корисна порада
Подивіться декілька відео з танцюристами в уповільненому режимі або спеціальні навчальні відео, де кожен рух показують отдельно.Следіте за собою в дзеркалі або записуйте на відео.Кеди і снікерси відмінно підійдуть в якості взуття, але підлога повинна бути досить слизьким і водночас пружним. Спочатку для навчання доведеться повозитися з підбором поверхні підлоги і матеріалу підошви взуття, з часом це не матиме великого значенія.Еслі ви поки недосвідчений танцюрист і не можете скоординувати рухи рук і ніг, то руки можна просто засунути в кишені.
Місячна хода - танцювальний рух, яке отримало всесвітню популярність після виступу Майкла Джексона в березні 1983 року на телешоу, приуроченому до 25-річчя звукозаписної компанії Motown Records. Місячну ходу робили і до Майкла Джексона, так французький мім Марсель Марсо використовував цей рух у своїх постановках, прикидаючись, ніби йому заважають йти сильні пориви вітру. Цьому заворожливому руху можна навчитися і дивувати своїх друзів і знайомих!
Вам знадобиться
  • Зручна і м'яка взуття.
Інструкція
1
Найкраще почати займатися вдома на слизькій підлозі. Ідеально підійде паркет або гладка плитка.
2
Вам буде набагато простіше навчитися рухам, якщо будете виконувати місячну ходу просто в шкарпетках. Це пов'язано з тим, що в шкарпетках ноги ковзають набагато легше, ніж в кросівках.
3
Поставте ноги разом. Потім зробіть рух правою ногою злегка вперед, при цьому обидві ноги не повинні відриватися від підлоги.
4
Підніміть п'яту правої ноги, переміщаючи вагу тіла на праву ногу. Ліва нога залишається на підлозі.
5
Почніть опускати п'яту правої ноги на підлогу, одночасно ковзаючи лівою ногою вздовж підлоги. Як тільки п'ятка правої ноги опуститься на підлогу, підніміть п'яту лівої ноги.
6
Носок лівої ноги повинен знаходитися на одній лінії з п'ятою правої ноги.
7
Почніть опускати п'яту лівої ноги на підлогу, одночасно ковзаючи правою ногою вздовж підлоги. Як тільки п'ятка лівої ноги опуститися на підлогу, підніміть п'яту правої ноги.
8
Тепер повторіть все спочатку.
Зверніть увагу
Руху необхідно виконувати акуратно, щоб не пошкодити зв'язки і не розтягнути м'язи. Будьте обережні, пам'ятайте, безпека, найважливіше! Не намагайтеся навчитися робити місячну ходу з першого разу, поспіх все тільки зіпсує. Вашими вірними помічниками повинні бути старанність і терплячість.
Корисна порада
Не забувайте переміщати вагу тіла на ту ногу, яка зігнута в колінах. Завдяки цьому інша нога буде легко ковзати вперед і назад вздовж поверхні пола.Двіженія важливо виконувати плавно. Також необхідно стежити за центром ваги і не завалюватися з боку в сторону.Лучше тренуватися перед великим дзеркалом, так вам буде легше бачити свої помилки при виконанні рухів і коригувати їх. Тренуйтеся доти, поки у вас не буде виходити легко і невимушено навіть у тапочках.В якості наочного посібника ви можете використовувати концертні виступи Майкла Джексона.