Як стиснути mov. Як перевести в mov.

Відеофайли в форматі .mov мають досить великий розмір, а також їх відтворення підтримується не всіма медіаплеєрами. Файли .mov можна стиснути, тобто перевести в інший формат за допомогою спеціального софту.
Інструкція
1
Програми, призначені для стиснення відео або аудіофайлів називаються конвертерами. Якщо вам часто доводиться конвертувати файли формату .mov і результати цієї конвертації ви використовуєте в комерційних цілях - придбайте платну програму, що дозволяє виробляти зробити максимально якісну конвертацію. Якщо вам необхідно стиснути любительський відеозапис, то з цим завданням легко впорається безкоштовна програма, або демо-версія якого або софта, скачана в ознайомлювальних цілях. Однією з таких програм є MOV to AVI MPEG WMV Converter. Завантажити програму можна за посиланням http://null-team.com/soft/2566-mov-to-avi-mpeg-wmv-converter-v4.0keygen ..... Встановіть програму на комп'ютер і запустіть її.
2
Завантажте програму файл формату .mov, який необхідно стиснути. Для цього натисніть на кнопку "Add files" і у вбудованому файловому менеджері програми вкажіть шлях до файлу. Після завантаження у вікні програми з'явиться інформація про конвертованій файлі. Потім, кліком миші виділіть завантажений відеофайл і налаштуйте опції кінцевого файлу, який повинен вийти після конвертації. Програма MOV to AVI MPEG WMV Converter, крім вибору формату, в який конвертує .mov-файл, дозволяє змінити якість відео, якість аудіо вихідного файлу, а також розмір картинки і кількість кадрів в секунду.
3
Після того, як ви визначитеся з форматом, встановіть кінцеву папку, в яку збережеться сконвертовані файл. Потім натисніть кнопку "Convert". Під час конвертації не закривайте його програму і не запускайте інших програм, так як при раптовій відміні процесу зміни в кінцевому відеофайлі не будуть збережені і вихідний відеофайл може бути пошкоджений. Час конвертації буде залежати від розміру відеофайлу, кінцевого формату запису та потужності вашого комп'ютера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3-D_A3E2WII