Як відкрити логопедичний кабінет. відкрити приватний логопедичний кабінет.

Останнім часом збільшилася кількість дітей, які потребують послуг логопеда. Тому відкриття логопедичного кабінету - вельми актуальний і перспективний бізнес. Якщо продумати всі деталі і підійти до справи ґрунтовно, можна розраховувати на гарний прибуток.
Інструкція
1
Першим ділом складіть бізнес-план. Врахуйте майбутні витрати і приплюсуйте до отриманої суми 15-20%.
2
Зареєструйте індивідуальну трудову підприємницьку діяльність (ІП).
3
Коли документи будуть готові, почніть шукати приміщення для власного кабінету . Доглядайте кімнату в офісних центрах, школах, дитячих розвиваючих центрах і т.д. Майте на увазі, що кабінет повинен знаходитися в зручному місці, в крокової доступності від метро або зупинки громадського транспорту. Бажано, щоб він розташовувався не вище 2 поверху, в іншому випадку в будівлі повинен бути ліфт.
4
Для проведення індивідуальних занять вам підійде кімната площею 20-25 квадратних метрів. Після того, як ви укладете договір з орендодавцем, необхідно буде її обладнати. Купіть стіл, кілька стільців, дзеркало, шафа для навчальної літератури, комп'ютер або ноутбук, необхідні для занять іграшки та посібники.
5
Вирішіть, де будуть знаходитися батьки дитини під час занять. Можна запропонувати їм почекати в холі або безпосередньо в вашому кабінеті. В такому випадку придбайте зайві стільці або крісла.
6
Виберіть годинник занять. Багатьом батькам зручніше водити дітей до викладача в другій половині дня. Тому, щоб залучити більше клієнтів, оголосіть про знижки на заняття в ранкові години. У денні години, коли багато дошкільнята сплять, можна приймати дітей шкільного віку або займатися з дорослими. Займайтеся по суботах, так як деякі батьки мають можливість приводити дітей на заняття тільки у вихідні дні.
7
Продумайте, яким чином ви будете шукати клієнтів. Ефективними рекламними методами є розклеювання оголошень на під'їздах, інформаційні листівки в дитячих садах, поліклініках та медичних центрах, де немає своїх фахівців з порушень мови. Рекламуйте свої послуги на сайтах і форумах для батьків. Повідомте всіх знайомих про те, що ви відкриваєте приватну практику.
8
Якщо є можливість, створіть власний сайт. Це може бути сайт-візитка. Головне, щоб на ньому була вичерпна інформація про вас і вашої діяльності.
9
Оренда приміщення обійдеться вам від 15 000 рублів на місяць. На закупівлю меблів, комп'ютера та навчальних посібників ви витратите від 40000 рублів. Реклама у вигляді друкованої продукції обійдеться в 4000-5000 рублів.
10
Середня вартість півгодинного індивідуального заняття з логопедом становить від 800 рублів, а термін окупності вкладень в даний бізнес прямо залежить від кількості учнів.