Як налаштувати інтернет і ммс на телефоні.

Користуватися мережею інтернет і відправляти ммс можуть абоненти всіх найбільших російських операторів зв'язку. Для цього необхідно спочатку отримати спеціальні настройки. Це можна зробити за допомогою наданих номерів або сервісів.
Інструкція
1
Клієнтам компанії «Мегафон» можна отримати автоматичні настройки інтернет а по смс. Достатньо відправити повідомлення з текстом 1 на короткий номер 5049. За цим же номером доступні і налаштування WAP, MMS. При відправці запиту просто замініть одиницю, відповідно, трійкою або двійкою. Крім того, в будь-який час можна зателефонувати на номер 05049 або на 05190.
2
Для того щоб замовити налаштування ммс в "Мегафоні", потрібно відвідати офіційний сайт компанії і заповнити там спеціальну форму. Як тільки абонент отримає і збереже замовлені настройки, він зможе не тільки відправляти і отримувати ммс -повідомлення, а й користуватися мобільним інтернет ом. Щоб отримати автоматичні настройки, також можна зателефонувати в центр підтримки абонентів на номер 0500.
3
У «МТС» замовлення інтернет -настроек можливий завдяки безкоштовним номером 0876. Крім цього активація доступна і на сайті оператора зв'язку (необхідно тільки вказати свій номер мобільного телефону). Якщо ж вам зручно замовити автоматичні настройки через смс-повідомлення, тоді надішліть на короткий номер 1234 повідомлення без будь-якого тексту.
4
Для того щоб замовити ммс -Настройка у оператора «МТС», знадобиться зайти на офіційний сайт компанії і вибрати розділ «Допомога та обслуговування». Далі потрібно просто клікнути на графу під назвою «Налаштування MMS». У який з'явився поле вкажіть номер мобільного. До речі, одночасно з настройками мобільного інтернет а ви також отримаєте і ммс -Настройка.
5
Автоматичне налаштування «Мобільного інтернет а», а також ммс -повідомлень у оператора «Білайн» можлива через відправлення USSD-запиту * 118 * 2 #. Оператор автоматично визначить марку і модель вашого телефону, а потім відправить вам необхідні налаштування. Для того щоб зберегти їх, введіть встановлений за замовчуванням пароль 1234.