Як витягнути звук.

З незапам'ятних часів людство не мислить себе без музики. Сьогодні музика всюди - на радіо, у фільмах і телесеріалах, в інтернеті. Іноді музична тема з переглянутого відео може сподобатися настільки, що хочеться записати її в mp-3 плеєр або на мобільний телефон і слухати у вільний час. Але що робити, якщо є тільки відеофайл? Як витягнути звук з фільму?
Вам знадобиться
  • - програма конвертації і обробки відео VirtualDub.
Інструкція
1
Відкрийте відео в VirtualDub. Натисніть Ctrl + O або виберіть у головному меню пункти "File" і "Open video file ...". Далі в діалозі перейдіть в директорію з відеофайлом, виділіть його в списку і натисніть кнопку "Відкрити".
2
Виберіть відповідний масштаб відображення кадрів відеоряду в панелях попереднього перегляду. Це має сенс зробити для того, щоб згодом було зручніше проводити навігацію по відео для точної вказівки кордонів вилучення звук а.
3
Встановіть точку початку фрагмента відео, з якого необхідно витягнути звук . У нижній частині вікна VirtualDub розташований повзунок-вказівник поточного кадру. Перемістіть його мишею, або за допомогою клавіш управління курсором, або за допомогою пунктів меню "Go", або за допомогою кнопок навігаційної панелі в потрібну позицію. На панелі попереднього перегляду буде виведено зображення кадру. Натисніть клавішу Home або скористайтеся пунктами "Edit", "Set selection start" головного меню.
4
Встановіть точку закінчення фрагмента відео, звук з якого буде витягнутий. Здійсніть дії з переміщення повзунка, аналогічні описаним в попередньому кроці. Натисніть клавішу End або скористайтеся пунктами "Edit", "Set selection end" меню.
5
Активуйте повну обробку звук а. Послідовно виберіть пункти "Audio" і "Full processing mode" у головному меню.
6
Оберіть кодек і параметри стиснення результуючих аудіоданих. В меню послідовно виберіть пункти "Audio" і "Compression ...". У лівому списку діалогу "Select audio compression" виділіть бажаний кодировщик. У списку праворуч виділіть пункт, відповідний прийнятного формату. Натисніть кнопку "OK".
7
Витягніть звук з відео. Скористайтеся пунктами меню "File" і "Save WAV ...". У діалозі введіть ім'я файлу і виберіть директорію для його збереження. Натисніть "Зберегти".
8
Дочекайтеся закінчення збереження звук ового файлу на диск.
Корисна порада
Якщо потрібно витягнути звук цілком, пропустіть кроки 3 і 4 (не виділяються фрагмент відео). Для збереження звуку в оригінальному форматі і без пережатия, виберіть пункт "Direct stream copy" в меню "Audio".