Як зберегти зображення з відео.

Бувають ситуації, коли необхідно зберегти зображення з відеофайлу, тобто зупинити і закарбувати якийсь певний кадр. Також можна вирізати кадр з відеофайлу, не зупиняючи при цьому відтворення. Можливість збереження зображення з відео є в операційній системі і в деяких відеопрогравачах.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку знайдіть і запустіть відеофайл, кадр з якого необхідно вирізати. Для цього відкрийте директорію розташування файлу і клацніть по потрібному відеофайлу два рази лівою кнопкою миші. Також можна відкрити файл в певному програвачі. Для цього клацніть по файлу один раз правою кнопкою миші. У меню, дій над файлом наведіть курсор на рядок "Відкрити за допомогою", а в випливаючим меню виберіть рядок з програвачем, через який ви хочете відкрити відеодоріжки.
2
Після того як відео почне відтворюватися, перейдіть до місця розташування кадру, який необхідно зберегти. Для цього перемістіть повзунок, що знаходиться на доріжці відтворення, у бік зразкового розташування потрібного кадру. Потім, також переміщаючи повзунок по доріжці, знайдіть точне місцезнаходження кадру.
3
Коли ви знайшли потрібний кадр, призупините відтворення. Для цього натисніть кнопку "Пауза", яка зазвичай розташовується на інтерфейсі програвача. Також можна натиснути клавішу "Pause", що знаходиться на клавіатурі.
4
Після того як ви призупинили відео на потрібному місці (кадрі), зробіть відображення відеовікна на весь екран. Для цього натисніть кнопку "Розгорнути", яка розташовується в правому верхньому куті вікна програвача (кнопка має значок у вигляді квадрата).
5
Потім натисніть клавішу "Print Screen" на клавіатурі (вона також може називатися "Prt Scrn"). Натискання на цю кнопку зберігає миттєве зображення на екрані в буфері обміну.
6
Далі відкрийте будь редактор зображень (наприклад, Paint) і в його меню виберіть "Правка -> Вставити". Після цього зображення з кадром з відео вставиться у вікно програми, і залишається тільки зберегти його в файл. Для цього в меню виберіть "Файл -> Зберегти", а у вікні збереження виберіть директорію розташування файлу з зображення м, його назву і формат.
Корисна порада
Деякі відеофайли захищені від копіювання та розповсюдження кадрів. Тому вирізані зображення можуть не містити потрібного вам кадру.