Як записати відеочат.

Завдяки повсюдному збільшенню швидкості обміну трафіком в цифрових каналах передачі даних, голосова та відеозв'язок, здійснювана через інтернет, сьогодні стала доступна більшості користувачів. Вчинення відеодзвінків за допомогою використання сервісів Skype або QIP є звичайною справою. На жаль, подібні сервіси не позбавлені недоліків. Наприклад, не можна зберегти відео сеансу зв'язку в Skype. На щастя, існують додатки, за допомогою яких можна записати відеочат.
Вам знадобиться
  • - програма відеозахвату Fraps.
Інструкція
1
Запустіть програму-клієнт для здійснення відеозв'язку. Якщо необхідно, введіть свої облікові дані. Дочекайтеся закінчення процесу підключення до сервера.
2
Активуйте режим відеоконференції. Виберіть потрібний контакт зі списку, або додайте новий. Якщо для відображення інтерфейсу відечата необхідно викликати абонента, зробіть це.
3
Запустіть програму відеозахоплення Fraps. Після запуску вікно програми може бути згорнуто. Якщо це так, розгорніть його, клікнувши на значок в системному лотку. Вікно програми автоматично згортається при старті, якщо в ході попередніх запусків був активований перемикач "Start Fraps minumized" на вкладці General.
4
Налаштуйте параметри виводу допоміжної інформації при записі відеочату. У вікні Fraps переключіться на вкладку "FPS". Клікніть мишею на полі "Overlay Display Hotkey". Натисніть клавіші, яке буде використовуватися для зміни положення індикатора актуальною частоти проходження кадрів захоплюваного відео і його відключення. Клікніть по кнопці "Disable", розташованої поруч з полем "Benchmarking Hotkey".
5
Налаштуйте параметри відеозахоплення. Перейдіть до вкладки "Movies". Клікніть по кнопці "Change". Вона розташована праворуч від напису "Folder to save movies in". З'явиться діалог вибору папки. Вкажіть в ньому директорію, куди буде зберігатися відео. Клікніть по полю "Video Capture Hotkey". Натисніть клавіші, яке буде запускати і зупиняти запис. Активуйте перемикач "Full Size". Введіть значення частоти кадрів відео, або виберіть підходяще зумовлене значення шляхом активування одного з перемикачів "... fps".
6
Запишіть відеочат. Згорніть вікно Fraps. Перейдіть у вікно відеочату. Натисніть клавіші, певне на попередньому кроці. Розпочнеться запис відео. При необхідності натисніть кілька разів поєднання клавіш, певне на четвертому кроці для того, щоб прибрати висновок цифрового індикатора FPS. Проведіть сеанс відеозв'язку. По його закінченні натисніть клавіші для зупинки захоплення відео.