Як намалювати кота олівцем.

Малювання - це мистецтво, яке не віднімеш у власника. Люди від мала до велика можуть творити на листку, що тільки їм заманеться. Якщо ви тільки вчитеся і хочете красиво намалювати, скажімо, кота, то вам сюди!

Вам знадобиться

Чистий альбомний листок, олівці (можна кольорові).

Інструкція
1

Кішка - одна з тих тварин, що викликають симпатію у людей різного віку. Природно, її хочеться намалювати, та як можна по реалістичніше. А що в ній є: чотири лапки, тулуб, голова, вушка, хвостик і все це згрупувавши разом - кішка готова. Нескладно, але треба все робити правильно і по порядку, щоб не розчарувати себе і оточуючих своїм творчим талантом.

2

Спочатку, як правило, робимо начерк. Малюємо основні форми тварини, тобто голову і тулуб. Накидаємо на лист круг для голови і грубий овал подовженого типу для тулуба. Тепер працюємо над лініями. Вони не повинні бути грубими, як ми начеркав спочатку. Надаючи форму і положення нашого кота, намагаємося зробити гладкі, плавно перетікають лінії.

3

Далі мордочка. Малюємо хрест на колі, що є головою. Хрест потрібен, щоб показати де у тварини будуть розташовуватися очі, ніс і рот. В куточках маємо трикутнички - це вушка кота, що має важливе значення для такого хижака.

4

Далі вимальовує кішці лапки і підмальовують зверху хвостик . Для більшої реалістичності ще накидаємо хутро. Кот майже готовий. Стираємо непотрібні нам начерки та лінії. Після доробляємо деякі нюанси (місце розташування задніх лапок, шерстки, тінь від тварини).

5

Останнім моментом малюються вусики, пригадайте, які вони у кішок і відтворіть такі ж. Ваша кішка повинна вийде чудовою, експериментуйте далі.