Як поміняти секретне питання на пароль.

Багато інтернет-ресурси при реєстрації поштової скриньки крім вказівки імені, прізвища і дати народження рекомендують залишити секретний питання на випадок того, якщо ви забудете свій пароль. Як правило, основними секретними питання ами є «дівоча прізвища матері», «номер паспорта» або «номер першого телефону». Але як поміняти секретний питання на пароль, знають не всі.
Вам знадобиться
  • - підключення до мережі інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на портал, де розміщений ваш e-mail, і біля полів «Логін» і «Пароль» зверніть увагу на пункт «Забули пароль». Якщо виходу крім використання секретного питання а ні, тоді натисніть на цей пункт і очікуйте перенаправлення.
2
Далі вам буде запропонована альтернатива і з'явиться: «я пам'ятаю логін, але не пам'ятаю пароль» чи «не пам'ятаю ні пароль НЕ логін». Виберіть пункт, відповідний вашої ситуації, і натисніть далі.
3
Перед вами з'явиться секретний питання , яка була вказана при реєстрації. Дайте відповідь на нього і пройдіть за наступним посиланням.
4
Вам буде запропоновано ввести новий пароль. Придумайте легкий і запам'ятовується варіант, введіть його в потрібне поле, повторіть ще раз в поле, що знаходиться поруч і введіть код вказаний на картинці. Він ніякого відношення до вашого нового паролю не має, а лише перевірить, що ви дійсно людина, а не частина штучного інтелекту.
5
Натисніть «Готово» і користуйтеся своїм поштовим ящиком без проблем.
Зверніть увагу
Кількість спроб відновлення обмежена. Вичерпання ліміту призведе до блокування.
Корисна порада
При введенні коду картинки будьте спритнішим, т.к. вона дуже швидко міняється, і не встигнете ви вивести пару знаків, як вона сама по собі оновитися. Найкраще за її безпосередньої вводі натисніть «змінити малюнок», щоб у вас було більше часу на введення. Також зміна малюнка допоможе вам при дійсно поганому зорі або високої складності коду. Якщо ваш секретне питання представлений у вигляді номера паспорта, будьте гранично уважні. Можливо, при первинній реєстрації ви вказали не номер, а просто довільний набір цифр. Спробуйте згадати їх і введіть. Допускається і такий випадок, коли номер вашого діючого паспорта не підійде, тому або спробуйте пригадати, чи пошукайте в документах номер паспорта до його обміну. Намагайтеся вказувати в секретному питанні щось таке, що ніколи точно не зміниться, наприклад «дівоче прізвище матері». В такому разі не виникне зайвих проблем, і ви легко зможете запитати відповідь, якщо раптом забудете.