Як змішати пластику.

Пластика - це сучасний матеріал для створення прикрас, лялькових мініатюр, сувенірів. Цей полімер з'єднує в собі безліч плюсів - він м'який і простий у зверненні, а при запіканні стає твердим, носким і довговічним.
Вам знадобиться
  • Пластика двох і більше кольорів, паста-машина, качалка або інший предмет циліндричної форми.
Інструкція
1
Спочатку пластика з'явилася в США і використовувалася майстринями для створення авторських неповторних прикрас. Тепер цей матеріал стає день від дня популярнішим і в Росії. Пластика по консистенції нагадує пластилін. Зліпивши виріб, помістіть його в духову піч, розігріту до температури 130 С і запечіть протягом 30 хвилин. Дайте прикрасі охолонути і покрийте його лаком.
2
При роботі з пластикою існує безліч художніх прийомів. Це і мокуме-Гані, де малюнок виходить за рахунок множинних шарів пластики, і робота зі штампами і тисненнями, імітація шкіри, каменю, кістки та напівдорогоцінного каміння. Але в основі всього цього лежить техніка змішування пластики і плавного переходу кольору.
3
Пластик змішують також і для отримання нових кольорів. Незважаючи на те, що кожна фірма, що випускає даний матеріал, надає достатньо велику палітру, вам можуть знадобитися нові відтінки. Для цього необхідно просто з'єднати два або більше шматочків пластики і ретельно їх перемішати, розминаючи руками.
4
Для того, щоб змішати два кольори пластики і зробити плавний градієнт, візьміть два шматочки матеріалу в рівній пропорції. Добре промніте кожен з них, до тих пір, поки він не стане м'яким і пластічним.Затем зліпіть два трикутника і з'єднайте їх між собою, так, щоб вийшов квадрат.
5
Можна змішати пластику вручну, а можна скористатися паста-машиною. У другому випадку, процес буде набагато швидше, однак якщо такого пристосування у вас немає, не біда. Візьміть спеціальну качалку для пластики, круглий відріз труби або балончик від аерозолю і розкочуйте ім.
6
Розкочуйте пластику в одному напрямку, витягаючи квадрат в довгий прямокутник. Коли ваш пласт буде достатньо довгим і тонким, згорніть його навпіл. Так один колір у вас належиться на інший. Покатайте ще раз. Знову згорніть. Чим сильніше ви разомнете пластику перед початком роботи, тим швидше у вас змішаються кольору.
7
Якщо ви користуєтеся паста-машиною, то необхідно прокатати пласт не менше 10 разів, починаючи з самого широкого відстані між валиками, закінчуючи самим вузьким. Якщо ви робите перехід кольору вручну, то вам доведеться прокатати пласт не менше 20-30 разів для рівномірного змішування.
8
Готовий пласт ви можете розкачати вже в ширину, виготовивши з нього намистини або скачати в циліндр з плавним переходом кольору, а потім створити з нього пелюстки квітки.
Зверніть увагу
Для того щоб світла пластика не бруднилася, необхідно досить часто протирати робочу поверхность.Чтоби не залишати слідів пальців, працюйте в гумових перчатках.Еслі встановити неправильний температурний режим при запіканні пластики, вона може потемніти і потріскатися.