Як вибрати принтер для фотодруку.

Багато користувачів друкують свої аматорські фотографії будинку. Для цього потрібно мати спеціальний принтер і фотопапір. Сучасні принтер и навіть не потребують підключення до комп'ютера - досить вставити флешку або карту пам'яті і переглянути зроблені знімки на міні-екрані принтер а, відібравши хороші для друку. Але якщо у вас немає хорошого принтер а, вибрати собі один з таких - нелегке завдання.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Визначтеся з сумою, яку ви готові витратити на придбання принтер а. Не забудьте, що для друку фотографій також знадобиться фотопапір, а в подальшому - і витратні матеріали для самого принтер а. Як правило, перший час буде йти багато фарби, тому що ви почнете роздруковувати різні фотографії. Не варто забувати і про кількість паперу.
2
Почитайте форуми, щоб дізнатися поради і думки більш досвідчених користувачів. Будьте впевнені, що на будь-який товар ви зможете знайти відгук на просторах мережі інтернету. Люди купують товари, люди діляться своїми враженнями в інтернеті, і знайти інформацію можна про будь-якому пристрої. Однак не варто покладатися на одне-два думки - почитайте відгуки на великих форумах брендових магазинів.
3
Навідайтеся в найближчий магазин техніки, порадьтеся з продавцем або консультантом. Товар подібного роду нерідко запитують, і у продавців вже є напоготові невелика консультація з теми «Як вибрати принтер » і повна інформація про пропонований товар. До того ж ви можете заздалегідь уточнити ціни і терміни доставки прямо в магазині. В цілому можна сказати, що перед покупкою принтер а можна повністю дізнатися про нього всю інформацію, тобто як позитивні, так і негативні сторони.
4
Порадьтеся зі знайомими. У сучасному світі мало не кожен другий має «домашню фотолабораторію», тому дістати таку інформацію буде досить легко. Попросіть знайомого провідати магазин техніки разом з вами. Підсумуйте отриману інформацію і зробіть свій вибір. Не поспішайте визначатися - більш оптимальним буде фото принтер , який має найкраще поєднання таких параметрів, як якість друку, ціна витратних матеріалів, швидкість друку, формат друку і так далі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hhTQAfjz1SU
Щоб правильно вибрати принтер необов'язково добре розбиратися в техніці та інформаційних технологіях. Досить добре уявляти собі ту роботу, для якої він набувається і завжди пам'ятати про ті гроші, які згодні віддати за цей пристрій. Ще потрібно мати уявлення про види принтер ів. Продумавши ці три моменти, можна пускатися на пошуки потрібного вам апарату.
Інструкція
1
При покупці будь-якої речі важливо чітко знати, навіщо вам все це потрібно. Принтер - не виняток. Вирішіть, які саме фотографії ви збираєтеся друкувати. Якщо ваші потреби обмежуються колом сімейних фотографій, то можете сміливо купувати практично будь недорогий струменевий принтер . У магазинах представлений великий асортимент цих пристроїв. Бажано, щоб принтер дозволяв замінювати чорнильниці по одній, а не вимагав заміни картриджа цілком.
2
Якщо ви професійний фотограф, то має сенс вибрати принтер , що дозволяє друкувати фотографії з великою роздільною здатністю. Правда тут спостерігається явна залежність: чим більше дозвіл, тим більша вартість. Дорогі моделі дозволяють друкувати безпосередньо з фотоапарата або флешки, можуть мати дисплей для контролю якості друку . Якщо ви не збираєтеся користуватися цими можливостями, то немає чого платити зайві гроші.
3
Крім струменевих існують ще сублімаційні принтер и. Вони дозволяють друкувати фото стандартних форматів. Якщо принтер має формат 10 на 15 см, то фотографію більшого розміру ви не надрукуєте. Такі пристрої вимагають спеціального паперу і расходников, які продаються найчастіше наборами. По суті, такий принтер - просто іграшка, для скільки-небудь вимогливого фотографа інтересу не представляє.
4
Ще одним поширеним типом принтер ов є лазерні. Але кольоровий лазерний принтер , володіючи багатьма достоїнствами, є дорогим в експлуатації пристроєм, вони досить громіздкі і більше підходять для людей, які професійно займаються видавничою діяльністю.
Корисна порада
Отже, визначившись з майбутнім колом завдань, можна йти в магазин і вибирати принтер. У магазинах треба пам'ятати, що ви прийшли за пристроєм, який потрібно вам, тому не йдіть на поводу у консультанта, який завжди намагається продати річ дорожче. Вибираючи принтер, намагайтеся купувати товари відомих виробників, що спеціалізуються на випуску такої техніки, і не забувайте про доступність расходников (чорнило, порошок, чорнильниці і т.п.).