Як подивитися id комп'ютера. Як подивитися id обладнання.

Найчастіше такий параметр, як «id комп'ютера » потрібен при активації тієї чи іншої програми по телефону. Робиться це для того, щоб «прив'язати» продукт до вашого комп'ютера з метою блокування запуску софта на інших машинах. Що ж саме мається на увазі під цим терміном?
Інструкція
1
Найчастіше під терміном «id комп'ютера » мають на увазі фізичну адресу мережевої плати, за допомогою якої ви здійснюєте підключення до мережі інтернет. Ідентифікатор вашого ПК - зовсім не його ім'я в робочій мережі, як багато хто міг би подумати. Дізнатися свій id зовсім нескладно.
2
Відкрийте меню «Пуск» і клацніть лівою кнопкою миші по пункту «Панель управління». У вікні, знайдіть значок у вигляді комп'ютера з галочкою на моніторі. Переконайтеся, що даний ярличок носить назву «Система». Двічі клацніть за даним значку для відкриття вікна з параметрами встановленої на вашому ПК операційної системи (якщо ви любите користуватися комбінаціями клавіш, то для виклику цього вікна натисніть Win + Pause Break).
3
Перейдіть на вкладку «Обладнання» у вікні налаштувань системи і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв», після чого перед вами відкриється вікно з повним списком пристроїв (як фізичних, так і програмних), що функціонують на вашому комп'ютері.
4
Розкрийте список «Мережеві плати» в списку обладнання, клацнувши по «плюсик» навпроти назви пункту.
5
Оберіть мережеву карту, за допомогою якої ви виходите в інтернет і натисніть правою кнопкою миші по назві картки, викликавши тим самим контекстне меню. В даному меню виберіть пункт «Властивості».
6
Перейдіть на вкладку «Додатково» у вікні налаштувань мережевої карти, вибравши далі пункт «Мережевий адреса» в списку нижче. Якщо ж ви побачите, що адресу «відсутній», то виконайте дії, описані в наступних пунктах.
7
Скористайтеся комбінацією клавіш Win + R. У вікні, вбийте команду cmd і натисніть Enter. Ви перейдете в командний рядок. Далі набийте команду ipconfig/all і знову натисніть Enter. У списку знайдіть мережеву карту, яка використовується для мережевого з'єднання і прочитайте значення пункту «Фізична адреса». Це і є шукане значення.
Зверніть увагу
Як подивитися закриті фото в контакті. Розглянемо спосіб який дозволяє подивитися закриті фото, групи, замітки, альбоми тощо вконтакте без id, якщо присутній тільки нік. Дуже часто користувачі стали закривати свої сторінки в Контакте і це додало якийсь інтерес до того, що знаходиться у людини на сторінці, які фото у нього викладені.
Корисна порада
Але функція змінити свій id в контакті на будь-яке ім'я доступна тільки тим у кого вказано свій номер телефону. Та й при тому що в контакті більше 100 мільйонів чоловік підібрати не зайняте гарне ім'я не так то й просто. Мені ставлять питання як же дізнатися чисельний ідентифікатор або id в контакті якщо зареєстрований адресу сторінки. навіщо натискати вихідний код, якщо можна просто подивитися в прописаний рядку айди користувача. Anika. 7 жовтня 2012, 17:29.