Як приймати примадофилус. примадофилус дитячий Як приймати.

Примадофилус - це біологічно активна добавка для відновлення кишкової мікрофлори. Він призначається при шлунково-кишкових захворюваннях і дисбактеріозі. Препарат не має протипоказань і не чинить побічної дії, тому може прийматися пацієнтами будь-якого віку.
Інструкція
1
Примадофилус може використовуватися не тільки в лікувальних цілях, але і для профілактики кишкового дисбактеріозу. Тому даний БАД нерідко призначається в період проведення антибактеріальної терапії. Також препарат незамінний при порушенні режиму харчування і при переході на незвичну кухню (наприклад, в подорожах). Крім того, відзначено позитивний вплив Примадофилус а на пацієнтів-алергіків і пацієнтів з ослабленим імунітетом. Примадофилус призначається і в комплексній терапії захворювань порожнини рота (кандидоз, стоматит, гінгівіт, пародонтит) .
2
Випускається декілька видів препарату. У віці до 5 років показаний прийом спеціального дитячого Примадофилус а. В 6-12 років терапію слід проводити Примадофилус ом Джуніор. У віці старше 13 років для лікування слід використовувати Примадофилус Біфідус або звичайний Примадофилус .
3
Приймайте Примадофилус (і звичайний, і Біфідус) по одній капсулі двічі на день. При гарній переносимості препарату з третього тижня лікування дозволяється збільшити кратність прийому до трьох разів на добу.
4
Примадофилус Джуніор рекомендується приймати по 1-2 капсулі на день.
5
Одну чайну ложку (3 грама) дитячого Примадофилус а змішайте з будь-яким видом їжі (немовлятам - з сумішшю або будь-яким іншим видом дитячого харчування). Давайте дитині ліки один раз на добу. При важких формах дисбактеріозу збільште добову дозу вдвічі.
6
Приймайте ліки під час їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини.
Зверніть увагу
Тривалість курсу лікування варіюється залежно від діагнозу та тяжкості перебігу хвороби. Рішення про відміну препарату повинно прийматися лікуючим лікарем.
Корисна порада
Препарат містить мікроорганізми, що входять до складу природної мікрофлори кишечника. Щоб корисні властивості Прімадофілус зберігалися протягом усього терміну придатності, його необхідно зберігати в холодильнику.