Як зайти в налаштування bios.

BIOS (Basic Input/Output System - «Базова система введення-виведення») - це набір програм, записаних в мікросхеми оперативної пам'яті системної плати. Його завдання при включенні комп'ютера полягає в перевірці працездатності основних пристроїв і подальшої передачі управління завантажувача операційної системи. Налаштування BIOS можна змінювати через його панель управління.
Інструкція
1
Відкрийте головне меню на кнопці «Пуск» і ініціюйте процедуру перезавантаження комп'ютера. Залежно від використовуваної версії операційної системи для цього може виявитися досить вибрати відповідний пункт у випадаючому списку, або треба буде натиснути кнопку «Вимкнути комп'ютер», а потім клікнути іншу кнопку - «Перезавантаження».
2
Дочекайтеся закінчення процедури збереження налаштувань і завершення роботи операційної системи. Після цього почне роботу BIOS - буде проведена перевірка присутності на материнській платі процесора і модулів оперативної пам'яті, потім буде инициализирована відеокарта, визначено тип процесора, обсяг доступної оперативної пам'яті. Звіти про все це ви будете бачити на екрані, як і наступну інформацію про ініціалізації жорстких дисків та інших носіїв інформації.
3
Натисніть клавішу Delete, коли BIOS завершить процедури перевірки та ініціалізації пристроїв і буде готовий передати управління завантажувача операційної системи. Зазвичай у цей момент в нижній лівій частині екрана з'являється відповідне повідомлення, яке починається, наприклад, з фрази Press DEL to enter SETUP. Якщо написи будуть змінюватися дуже швидко, то орієнтуйтеся на ініціалізацію клавіатури - ви побачите, як засвітяться світлодіодні індикатори на її корпусі. Не у всіх виробників BIOS для входу в панель управління використовується саме клавіша Delete. Навіть у систем одного виробника, але різних версій цієї операції можуть бути призначені різні клавіші. Крім Delete нерідко використовуються функціональні кнопки F1, F2, F10, а також клавіша Esc або сполучення клавіш CTRL + ALT, CTRL + ALT + ESC, CTRL + ALT + INS. Якщо відповідної інформації не буде виведено на екран, то знайти її можна в паспортних даних материнської плати вашого комп'ютера, або доведеться перепробувати всі перераховані варіанти.