В'язання кофти: Як освоїти її техніку. Як зв'язати кофту на шиї.

В'язання відмінний спосіб зняти стрес або з користю повісті час. Якщо при цьому вдається зробити красиву і корисну річ, тоді хобі не тільки «лікує» нерви і душу, а й набуває ще й практичну цінність.
Інструкція
1
Щоб зв'язати кофту для початку зніміть мірки своєї фігури. Для цього гнучким метром виміряйте довжину передбачуваного вироби, об'єм грудей, об'єм талії, обхват руки, шиї, висоту грудей. Зняті мірки запишіть і по ним побудуйте викрійку. На викрійці в'язаного виробу хоч і немає виточок, але лінії можуть бути вельми вигадливими.
2
Визначтеся так само з фасоном, типом і призначенням виробу. Виходячи з цього виберіть тип пряжі, з якої ви будете в'язати виріб. Для ошатних виробів підійдуть тонка пряжа яскравих забарвлень, тип полотна також відіграє важливу роль. Ажурне полотно виглядає набагато жіночний. Якщо в'язане полотно складається з декількох кольорів, то необхідно вибрати пряжу, яка не линяє.
3
Для того щоб визначити кількість петель для тієї чи іншої деталі, зв'яжіть з обраної пряжі полотно розміром 10 * 10 см. Таким чином, ви дізнаєтеся, скільки петель становлять 1 см довжини, зможете розрахувати загальна їх кількість і зв'язати модель по побудованої викрійці.
4
Кофту починайте в'язати зі спинки або з рукавів. Потім вив'язується перед. Найостаннішими в'яжуться всі дрібні деталі: комір, накладні кишені та ін. Така послідовність обрана неспроста: у процесі створення виробу може виявитися, що пряжі не вистачає. Тоді, зв'язавши рукави і спинку одного кольору, можна вийти зі скрутного становища. Передню частину можливо виконати будь-яким орнаментом або зробити смуги. Так само такий порядок в'язання дозволяє змінити фасон моделі.
5
Освойте методи звуження і розширення в'язаного полотна. Для того щоб розширити виріб використовують додаткові петлі, а для його зменшення пов'язують по 2-3 петлі разом. Коли деталі вироби готові, навертає його по краях і приміряйте. Це дозволить вам побачити готовий виріб. У разі необхідності внесіть зміни. Якщо вас все влаштовує, вручну зшийте виріб. На плечових швах, щоб запобігти витягування, прокладете щільну стрічку.