Як прибрати переноси в тексті.

Часто після перенесення розпізнаного програмою ABBYY FineReader тексту в програму Microsoft Office Word виникає досить велика кількість переносів. Вручну їх видаляти довго і незручно. Вашій увазі пропонується спосіб автоматичного видалення м'яких переносів.
Вам знадобиться
  • Мінімальна уявлення про програму Microsoft Office Word 2007 і, звичайно, сама програма.
Інструкція
1
Відкрийте документ, в якому необхідно видалити переноси .
2
На вкладці «Головна» в колонці «Редагування» знайдіть «Замінити» і клацніть лівою кнопкою миші один раз. З'явиться віконце такого вигляду:
3
У рядку «Знайти» напишіть значок «перевернута галочка» (на англійській розкладці клавіатури, притримуючи клавішу "Shift", натисніть цифру 6), потім значок «тире». Поле «Замінити» залиште порожнім.
4
Натисніть кнопку «Замінити все». Вискочить віконце з зазначенням, що пошук дійшов до кінця документа. На питання, чи почати пошук з початку, клацніть «Так».
5
У що з'явився віконці із зазначенням числа замінених елементів клацніть лівою кнопкою миші «ОК». Переноси видалені!
Зверніть увагу
Часто користувачі плутають поняття «м'який перенос» і «розрив рядка». Тому, якщо вас не задовольняє результат, спробуйте видалити розриви рядків вручну за допомогою клавіш «Delete» і «Backspace».
Корисна порада
Якщо при пророблених маніпуляціях переноси не видаляються, то перевірте, чи не включений у вас автоматичне перенесення слів і відключіть його при необхідності. Для цього натисніть на вкладку «Розмітка сторінки», виберіть там колонку «Параметри сторінки» - «Розстановка переносів». У випадаючому меню поставте галочку на «Ні» (або переконайтеся, що вона там стоїть).