Як дізнатися, Яка потужність у блока живлення.

Потужність блоку харчування найчастіше потрібна дізнатися лише тоді, коли настає час для покупок нових комплектуючих і треба точно знати - чи «потягне» встановлений на даний момент блок харчування нове залізо, або доведеться міняти і блок харчування теж.
Інструкція
1
Найпростіший і надійний спосіб дізнатися потужність вашого блоку харчування - це відкрити бічну кришку системного блоку (корпус комп'ютера) і знайти середніх розмірів «коробку », від якої відходить найбільше проводів. Це і буде вашим БП. Розташування блоку в корпусі комп'ютера може змінюватися в залежності від форми і комплектації корпусу, але в основному, БП знаходиться в лівій верхній частині системника. У нижній частині корпусу блоки розташовуються досить рідко і, в основному, - це геймерские моделі корпусів.
2
Зверніть увагу на корпус блоку харчування . Кожен поважаючий себе виробник обов'язково приклеює наклейку з усіма необхідними даними про блок харчування . Часто там вказується не тільки споживана потужність, але і вольтаж тих чи інших вузлів. Іноді не потрібно навіть наклейки і потужність пишуть красивими великими буквами десь збоку на корпусі блоку харчування .
3
Якщо ви не бачите на корпусі свого блоку харчування ніяких розпізнавальних маркувань, то вам, швидше за все, слід викинути такий блок і замінити його на інший, т.к. відсутність інформації на БП - ознака того, що він був проведений якщо не кустарними методами, то точно на маловідомому заводі з неякісним обладнанням. Але ж від блоку харчування безпосередньо залежить безпека всіх інших компонентів комп'ютера. Найменший перепад напруги - «кустарний» блок виходить з ладу, подаючи згубно високу напругу на материнську плату, що може спричинити за собою вихід з ладу процесора, відеокарти, планок пам'яті і т.д.
4
Подивіться в накладну, яку вам дали при покупці комп'ютера, якщо вам треба дізнатися потужність блоку харчування , а розкривати корпус можна. Або ж віднесіть системний блок в сервісний центр на діагностику - швидше за все, вони в змозі визначити марку вашого блоку харчування і без розтину корпусу.
5
Не намагайтеся знайти програму, яка могла б вам показати інформацію про потужності вашого БП - таких програм не існує і не може існувати з тієї причини, що в звичайні блоки харчування не встановлюють датчиків, показання яких могла б вважати програма. Виняток становлять лише спеціальні «Оверлокерський» моделі блоків харчування , призначені для подальшого «розгону». В даному випадку програма буде додаватися на диску в коробці з блоком харчування .