Як зв'язати балетки. балетки спицями.

Балетки дуже швидко заробили популярність по всьому світу. На те є причини, адже це дуже зручна взуття, не деформуюча стопу. До того ж балетки, на відміну від іншої зручного взуття, дозволяють залишатися ніжкам жіночними. Можна не розлучатися з улюбленим взуттям навіть вдома. Замість тапочок зв'яжіть собі балетки. Вони будуть витонченим і затишним доповненням до вашого домашнього комплекту білизни і зігріють вас в холод.
Вам знадобиться
  • - 200 грам великої пряжі;
  • - спиці № 3-4;
  • - устілка з гумовою основою;
  • - клей.
Інструкція
1
Наберіть 33 петлі. Пров'яжіть пару рядів хусткової в'язкою - всі петлі в обох рядах виворотом. Потім розділіть в'язання на три рівні частини по 11 петель. Та частина, що посередині буде підошвою, ті, що з боків - боковини балеток. Ви можете залишити все в'язання на одній спиці, позначивши місця переходу ниточками іншого кольору, щоб не доводилося щоразу рахувати. Підошву пров'язуйте хусткової в'язкою досить щільно.
2
Боковини в'яжіть гладдю (один ряд лицьові петлі, інший виворітні). Також можна вив'язати нескладний малюнок, наприклад, джгутик. Для цього пров'яжіть на лицьовій стороні 3 виворітних петлі, потім дві лицьових, одну виворітну, дві лицьових і знову три виворітних. Пров'яжіть так кілька рядів, наприклад, 5, потім, коли підійдете до перших лицьовим петлям, скиньте їх вперед на окрему спицю. В'яжіть до кінця другого лицьових петель, а потім, поверніться знову до тих, що скинули. Вийде перший виток джгута. Далі знову в'яжіть п'ять рядів і робіть перекид.
3
В'яжіть полотно по довжині рівну відстані від п'яти до кінця великого пальця. Потім обірвемо нитку, залишаючи досить великий кінець, всуньте його в голку. Зніміть в'язання зі спиці і почніть нанизувати петлі на голку з боку, протилежного кінця нитки. Зібравши всі петлі добре затягніть їх. У вас сформується носик балетки.
4
Одягніть балетки на ноги, покладіть рівно устілки і капніть на них в декількох місцях клеєм. Рівне поставте ноги на устілки, щоб вони приклеїлися, утворюючи підошву. Для надійності кріплення, після фіксації клеєм, краще пришити устілки до балеткам.
5
Прикрасьте балетки помпоном. Для цього виріжте коло з діркою посередині з щільного картону. Якомога сильніше обмотайте його нитками, просмикуючи їх через отвір. Чим більше ниток ви намотаєте, тим пишніше вийде помпон. Потім вставите нитку в голку і Протягніть її так, щоб вона захоплювала все нитки в центрі. По краях кола нитки розріжте. Затягніть середину і видаліть картон. Пришийте помпони до балеткам.