Як читати java-книгу.

Java-книга є звичайним додатком для мобільного телефону. Процедура завантаження та встановлення такої програми нічим не відрізняється від установки будь-якого іншого програмного забезпечення, але управління настройками книги може викликати деякі труднощі. Перехід на потрібну сторінку здійснюється за допомогою відповідних комбінацій клавіш.
Інструкція
1
Перейдіть на будь-який сайт з книгами java. Спочатку виберіть відповідний жанр або виконайте пошук по автору. Щоб скачати книгу перейдіть по спеціальному посиланню в браузері телефону. Якщо скачування книги проводиться за допомогою комп'ютера, то завантажте файл «.jar» і скиньте його на телефон за допомогою відповідного програмного забезпечення (наприклад, Nokia PCSuite). Якщо при завантаженні виникли труднощі, то подивіться інформацію по установці java аплетів в інструкції до вашого мобільного телефону.
2
Як тільки файл буде завантажений в телефон, запустіть його за допомогою файлового менеджера пристрою. Деякі моделі телефонів вимагають установки аплетів, тому дочекайтеся закінчення роботи інсталятора. Перейдіть в меню додатків і запустіть вашу свіжовстановленому книгу .
3
Після відкриття програми на дисплеї телефону ви побачите меню книги і список глав. Виберіть пункт «читати главу» без зміни параметрів. Як правило, завантажена книга вже налаштована. Якщо при читанні виникають будь-які незручності, то спробуйте перейти в налаштування і змінити потрібні параметри.
4
Для читання java-книг використовується управління відповідними клавішами. Наприклад, клавіші «9» і «3» дозволяють перегортати сторінку, а «8» і «2» здійснюють порядкову прокрутку. Якщо ваш телефон оснащений сенсорним екраном, то його можна зручно використовувати при читанні подібно електронній книзі. Всі налаштування вказані в пункті «налаштування тачськріна». Екран умовно ділиться на кілька зон, після дотику до яких відбувається певна дія.
5
Якщо ви не можете знайти потрібну вам книгу для телефону, то можна скористатися безкоштовними читалками, які дозволять відкрити файл потрібного формату. Однією з найбільш відомих читалок є програма Foliant, що дозволяє працювати з форматом електронних бібліотек FB2 і відкривати текстові TXT файли.
Корисна порада
Кількість параметрів, що настроюються залежить від самої книги. Не всі програми повністю підтримують управління за допомогою сенсорного екрану. Для прокрутки і перегортання можна скористатися «віртуальної» панеллю, яка викликається через настройки самого пристрою. Для цього вийдіть з програми і в настройках запуску java вкажіть пункт, який відповідає за додавання відповідної функціональної області.