Як приручити птаха.

В вашому будинку з'явився крилатий мешканець? Не поспішайте відразу ж приручати його до рук, птиці - дуже тонкі створення, і їм необхідний час, щоб освоїтися на новому місці.
Інструкція
1
Для того щоб знизити стрес від транспортування, необхідно перевозити нового вихованця в закритій перенесенні з хорошою вентиляцією. Заздалегідь підготуйте клітку для птиці, обов'язково насипте корм і налийте свіжу водичку. Обережно витягніть птицю з перенесення і пересадите в клітку.
2
Перші кілька днів птах буде адаптуватися до нових умов життя. У цей період її не потрібно турбувати. Поставте клітку так, щоб до неї не було доступу іншим домашнім тваринам. Поясніть дітям, що пташка повинна звикнути, тому не потрібно зайвий раз підходити до клітки, бігати по кімнаті і голосно кричати.
3
Як тільки птах трохи освоїтися, необхідно регулярно підходити до клітки, ласкаво розмовляючи з вихованцем. Ви побачите, коли птах перестане боятися і виявляє до вас інтерес, тоді можна спробувати відкрити дверцята клітки і запропонувати новоселові ласощі з руки.
4
Птахи - дуже полохливі істоти, тому з першого разу вони навряд чи візьмуть ласощі з рук. Необхідно проявити терпіння і пробувати пригощати птицю регулярно.
5
Якщо пташка склювала ласощі, то наступного разу спробуйте покласти ласощі на долоню. Для того щоб його дістати, вашої птиці доведеться сісти на ваші пальці. У цей час постарайтеся не робити різких рухів і невпинно ласкаво розмовляйте з вихованцем.
6
Коли птах вільно почне їсти у вас на долоні, можна спробувати погодувати її поза клітини. Для цього притулите долоню до входу. Можливо, птиці захочеться обстежити кімнату. Посадити її назад можна за допомогою ласощів, або корму, насипаного в годівницю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UilODK3Bf-g
Зверніть увагу
Якщо ви відпускаєте птицю політати по кімнаті, то упевніться, що всі вікна закриті і в кімнаті немає собаки чи кішки, які можуть сильно налякати або травмувати птицю.
Корисна порада
При прирученні птахи дуже важлива регулярність вашого спілкування. Чим більше ви приділяєте уваги своєму вихованцеві, тим швидше він стане абсолютно ручним.