Як знайти людину по машині.

Якщо ви стали свідком ДТП, винуватець якого втік з місця події, або вам просто потрібно розшукати людини , а ви знаєте тільки номер його автомобіля, ви зможете зробити це за допомогою наступних дій.
Інструкція
1
Якщо мова йде про порушення правил дорожнього руху або про хуліганські дії, зверніться в ДАІ. Співробітники дорожньої поліції по своїх базах даних визначать, кому належить яка цікавить вас машина, оформлена Чи на кого-небудь довіреність, і де проживає дана людина. В цьому випадку ви маєте повне право скаржитися на нього в міліцію або спробувати вирішити конфліктне питання своїми силами. У кожному разі, закон на вашому боці, і ви отримаєте легальний доступ до баз даних.
2
Якщо ніякого злочину не відбулося, а вам просто потрібно знайти людини , зверніться до баз даних всесвітньої мережі. Сайти: http://ham.radarix.com, http://www.nomer.org, http://www.poisk-automobile.ru, допоможуть вам знайти достатньо повні відомості про водіїв, якщо ви точно знаєте державний номер автомобіля . На жаль, поки ці бази даних не є повними.
3
Скористайтеся комп'ютерними дисками, що містять списки державних номерів і власників автомобілів. Зараз диски з такою інформацією вже не випускають, але якщо машина не нова, можна взяти старий диск і там знайти все потрібне.
4
Якщо у вас є знайомі в ГИБДД, зверніться до них. Це прекрасна можливість неофіційно отримати цікаву для вас інформацію, причому ви дізнаєтеся, не потрапляла чи дана машина в ДТП, чи здійснював водій правопорушення, навіть те, скільки разів він перефарбовував потрібну вам машину.
5
Якщо зацікавив вас автомобіль постійно знаходиться перед очима, наприклад, стоїть у дворі, а ви бажаєте познайомитися з його власником, спробуйте зібрати про нього інформацію, простеживши за машиною або розпитавши сусідів. Не виключено, що це допоможе вам навіть швидше, ніж обробка баз даних. Якщо машина дуже помітна і незвичайна, можна дізнатися про неї що-небудь цікаве в автомийці або в автосервісі, якщо ви точно знаєте, до чиїх послуг вдається господар даного автомобіля.