Як намотати волосінь на котушку. Як прив'язати до волосіні.

Рибна ловля, вона немов азартна гра або невелике змагання. Як показує практика, наявність всього риболовного оснащення не говорить про те, що риба сама буде стрибати в сачок рибалки. Адже уміння правильно намотати волосінь на котушку спінінга може визначити результат всього процесу.
Вам знадобиться
  • Спінінг, котушка і волосінь.
Інструкція
1
Приступаємо до оснащенні нашого вудилища. Для цього до спінінгу ми прикріплюємо котушку, якщо це не було зроблено заздалегідь. Деякі прикріплюють вже готову, тобто куплену котушку. Звичайно, зробити це легко і просто, але заводська намотування не завжди правильна. Тому, якщо ви не хочете випадково втратити 20 метрів волосіні, прямо на риболовлі, зробіть це самостійно.
2
Тепер нам необхідно відкрити бобіну котушки і знайти початок волосіні. Беремо волосінь і протягуємо її в кільця спінінга, починаємо з самого тоненького колечка і закінчуємо найбільшим кільцем, що не переплутайте. Доводимо лісочку до нашої котушки.
3
Ваш друг також може виявитися вашим помічником. Лісочку необхідно закріпити у себе в котушці і закрити шпильку, а ваш товариш повинен протягнути бобіну волосіні на олівець і весь час тримати лісочку в натягу. Так намотування котушки на спінінгу стане ідеальною. Якщо волосінь буде слабо натягнута, у вас з'являться зайві витки, а якщо сильно, то можливо витягування волосіні, що знову ж приведе до небажаних виткам. До речі, зайві витки в майбутньому можуть виявитися вузликами. Тому ви обережно намотуєте лісочку на котушку, а ваш товариш тримає лісочку в постійному натягу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eIzm9vuPZoE
Корисна порада
Після завершення рибної ловлі, намагайтеся якомога повільніше намотувати волосінь назад на котушку. Це додасть волосіні термін служби, також вона зможе трохи просохнути.