Як крутити серветки.

На будь-якому святковому столі в якості декору перевага віддається паперовим серветкам. Витончено складені серветки можуть створити неповторну атмосферу свята. Кілька простих маніпуляцій із серветками додадуть вашому столу стилю та індивідуальності.
Вам знадобиться
  • - серветки;
  • - спиця;
  • - нитки.
Інструкція
1
Для початку потрібно взяти в руки велику двошарову серветку. Також можна використовувати і звичайну серветку. Її потрібно розрізати на 16 однакових квадратиків. Для цього просто складіть її на 4 частини і ще раз на 4 частини. Відріжте отриманий квадрат по межі. Також заздалегідь приготуйте тонку спицю. Товщина її повинна бути не більше 1,8 мм. Можна використовувати й інші спиці, тільки врахуйте, що від діаметра залежить товщина трубочки, яка в підсумку вийде.
2
Далі можна приступати до накручування серветки навколо спиці. Залиште недокрученную близько 3 см. Цьому моменту приділіть особливу увагу, тому що якщо залишити менше, то квітка досить складно буде тримати. Після цього стисніть серветку. Робіть це акуратно, щоб не порвати її.
3
На одну трояндочку необхідно від 3 до 7 пелюсток. Починайте крутити «улиточку». Залиште хвостик. Загніть вниз і зробіть «стеблинка». Трохи його потрібно прим'яти, тобто трохи скрутити. Потім беріть наступний пелюстка і також відгинають хвостик. Починати необхідно з того місця, де закінчився попередній пелюстка. Не потрібно сильно тягнути пелюстка. Залиште хвостик і загніть його до стеблинки.
4
Третій пелюстка робиться аналогічно. Починати потрібно з того місця, в якому закінчився другий. Знову ж таки, хвостик потрібно загнути до стеблинки. Вигніть лепесточек дугою. У підсумку, у нас є трояндочка з трьох пелюсток. Міцно тримайте її за стебло. Аналогічним чином робляться інші сім пелюсток.
5
Отже, трояндочка готова. Відріжте хвостик, як вам потрібно. Обов'язково потрібно зав'язати. Для цієї мети підходить звичайна нитка. Троянди можна робити з будь-якої серветки . Найпростіше використовувати для цієї мети звичайні, одношарові серветки . Трубочка, яка з них робиться, добре гофрують. Від кількості пелюсток, а також від товщини стебла, залежить розмір трояндочок. Добре виглядають маленькі і середні трояндочки.