Як підключити ноутбук до інтернету через КПК.

У тій ситуації, коли потрібно зрідка підключати інтернет на ноутбуці , використовуючи мережу стільникового оператора, рекомендують не купувати USB-модем, а використовувати для цієї мети стільниковий телефон.
Вам знадобиться
  • - PC Suit.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що модель вашого стільникового телефону підтримує функції модему. Для цього вивчіть інструкцію до мобільного телефону. У тому випадку, якщо у вас немає паперової версії інструкції, перейдіть на офіційний сайт виробника вашого мобільного телефону і знайдіть на ньому необхідну інформацію.
2
Налаштуйте доступ до інтернету на вашому мобільному телефоні або КПК . У тому випадку, якщо дане устаткування підтримує роботу з мережею 3G, налаштуйте це підключення.
3
Скачайте спеціальну програму, що дозволяє забезпечити надійну синхронізацію вашого ноутбука з мобільним телефоном або КПК . Це можуть бути наступні програми: Nokia PC Suit, Samsung PC Studio, Sony Ericsson Suit і так далі.
4
Встановіть обрану програму і запустіть її. Далі буде розглянуто приклад підключення ноутбука до інтернету з використанням утиліти Nokia PC Suit.
5
Підключіть ваш КПК або мобільний телефон до USB-роз'єму ноутбука, використовуючи для цього спеціальний кабель. Запустіть програму, якшо по ярлику на робочому столі. Перейдіть в меню «Підключення до інтернету». Перейдіть до пункту «Налаштування». Натисніть кнопку «Далі».
6
Виберіть пункт «Налаштувати підключення вручну» і натисніть кнопку «Далі». Заповніть наступні поля: «Точка доступу», «Ім'я користувача», «Пароль». Дані пункти заповнюються аналогічно налаштуванні підключення на КПК . Натисніть кнопку «Готово».
7
Тепер натисніть кнопку «Підключити». Дочекайтеся завершення процесу підключення мобільного телефону до інтернету. Чи не закривайте вікно активного підключення. В іншому випадку, ви розірвете дане підключення, тим самим відключивши доступ до інтернету.
8
Для забезпечення швидкого доступу до ресурсів встановіть додаток, що дозволяє запускати телефонні JAVA-програми на комп'ютері. Запустіть Opera mini.