Як пити козяче молоко.

Молоко - перша їжа, яку отримує дитина. Будь то людина або тварина, молоко для нього однаково корисно. Найчастіше віддають перевагу коров'ячого молока через його приємного солодкуватого смаку, однак козяче молоко нітрохи не поступається йому в живильній цінності.
Інструкція
1
Козине молоко не викликає алергічних реакцій, і розлади травлення. Воно показано навіть людям з виразковою хворобою та іншими захворюваннями шлунково-кишкового тракту, оскільки міститься в ньому лізоцим має ранозагоювальні властивості. Козяче молоко корисно і дорослим і дітям. Воно насичує організм білком, кальцієм, кислотами В12, вітамінами, фосфором і залізом.
2
Козяче молоко містить легкоусваиваемий корисний жир, проте в залежності від періоду лактації в цьому молоці може міститися дуже велика кількість жиру, що негативно позначиться на підшлунковій залозі. Тому звикати до козячого молока треба поступово, уважно стежачи за своїм самопочуттям. Додавайте його в чай за смаком або розбавляйте теплою кип'яченою водою. Пийте медлено і невеликими ковтками, починайте з кількох разів на тиждень, поступово збільшуючи дозу молока.
3
Вводите козяче молоко в раціон маленьких дітей поступово. Вже починаючи з 6 місяців життя ви можете годувати малюка кашею, звареною на козячому молоці. Так само їм можна розбавляти сухі суміші штучного харчування грудних немовлят. Дотримуйтесь дозування і використовуйте молоко без консервантів, це буде дуже корисно для вашої дитини. Не старайтесь відразу замінити коров'яче молоко на козяче. Нехай звикання буде поступовим.
4
Козине молоко краще не кип'ятити. Але якщо ви любите гаряче молоко, випивайте його відразу після кип'ятіння.
5
Козине молоко добре підходить для очищення організму від токсинів, а так само для відновлення після виразкової хвороби. Використовуйте тільки незбиране козяче молоко, що не піддавалося тепловій обробці. Купіть в аптеці подрібнену траву чистотілу. Візьміть 1 стакан сушеного чистотілу і зашейте в марлевий мішечок. На дно трилітрової банки покладіть цей мішечок з грузилом. Залийте його трьома літрами сироватки їх козячого молока. Накрийте банку чистою серветкою і поставте на 2 тижні в темне місце. Не рухайте банку протягом цього часу, положення і температура настою повинні залишатися незмінними. Готовий настій зберігайте в холодильнику. Пийте його теплим по 1/2 склянки за 20-30 хвилин до їжі протягом 2х тижнів як профілактика роботи шлунково-кишкового тракту і очищення шкіри.