Запис відео на диск: Як робити правильно.

Записати відеофайли на CD або DVD диск можна з використанням будь-якої спеціалізованої програми, або скориставшись можливостями самої операційної системи. Другий варіант можливий далеко не у всіх версіях ОС, а перший надає більше можливостей по оформленню створюваного диск а й дозволяє закласти в нього деякі додаткові функції. Нижче описана послідовність дій при записи відеофайлів на CD- диск з використанням програми Nero Express зі складу Nero Multimedia Suite.
Інструкція
1
Помістіть CD- диск в пристрій читання і запису і запустіть Nero Express. Виберіть у списку типів записуваних даних пункт «Відео/Картинки», а з з'явилися в правій частині вікна програми варіантів створюваних диск ов - «Відео CD».
2
Клацніть кнопку «Додати» і у вікні, Провідника знайдіть у вашому комп'ютері відеофайли, які треба помістити на диск . Виберіть їх все відразу або один і натисніть кнопку «Додати», яка є і в вікні Провідника. Вибрані файли відобразяться у вікні основної програми, яка порахує їх загальний розмір і відобразить ступінь заповненості створюваного диск а. Індикатор має три колірних діапазону - червоний колір свідчить про переповненість диск а. Поки диск не заповнений (зелений або жовтий колір індикатора), ви можете додавати файли, не закриваючи вікна Провідника. Потім клацніть в ньому кнопку «Закрити», а в основному вікні - кнопку "Далі".
3
Відредагуйте зовнішній вигляд меню на наступному кроці процесу створення відео диск а. Клацнувши кнопку «Розташування», можна змінити просторове положення пунктів меню, колонтитула і заголовка. Кнопка «Фон» дозволяє вибрати малюнок або заливку кольором підкладки меню, а кнопка «Шрифт» - відрегулювати колір і накреслення всіх написів в меню. Поставивши відмітку в полі «Показати повноекранне меню» ви зможете побачити, як виглядатиме результат на екрані. Кнопка «За умовчанням» скасовує всі зроблені в базовому оформленні меню зміни. Закінчивши з меню, натисніть кнопку «Далі».
4
Виберіть у спадному списку «Поточний рекордер» записуючий пристрій, якщо у вас їх декілька і натисніть кнопку «Запис». Після цього почнеться процес, який в залежності від ступеня заповненості диск а, формату вибраних файлів і швидкості запису може зайняти від декількох хвилин до декількох годин. По закінченні процесу програма подасть звуковий сигнал.