Як зробити хід відео швидше.

Працівникам сфери кіно на зорі її існування не було потрібно ніяких додаткових примочок, щоб зробити відео швидше - воно виходило таким само. У наш же час при ходиться створювати такий ефект самостійно, і один з інструментів для його досягнення - відеоредактор Sony Vegas.
Вам знадобиться
  • - програма Sony Vegas 10
Інструкція
1
Запустіть Sony Vegas і відкрийте в ньому необхідне відео: клікніть пункт меню File> Open (або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + O), у вікні виберіть потрібний файл і натисніть «Відкрити».
2
Відео виявиться в робочій області програми у вигляді двох доріжок (або треків): один аудіо, другий відео. Початкове положення цих доріжок буде залежати від того, в якому місці на ходиться тимчасової маркер в робочій області. Щоб пересунути його, наведіть курсор на вертикальну лінію, яка є нижньою частиною маркера, почекайте, поки курсор прийме вигляд двосторонньої стрілочки, а потім потягніть в потрібну вам сторону.
3
Затисніть Ctrl і наведіть курсор до правого або лівого краю однієї з двох доріжок. Неважливо до якої, так як за замовчуванням вони є частиною єдиного цілого (тобто відеоролика) доти, поки вам не захочеться їх роз'єднати. Курсор прийме наступний вигляд: двосторонній стрілочка, одна сторона якої буде в маленькому квадраті (в залежності від того, з якого боку ви підвели курсор до доріжок), а під стрілочкою - хвиляста лінія. Тепер затисніть праву кнопку миші і потягніть її вбік доріжки. Обидва треки стануть вже, а на відеодоріжці з'явиться зигзагоподібна лінія, яка свідчить про те, що хід відео став швидше. Відповідно, чим вже будуть доріжки, тим швидше буде відео. Однак є й межа, в Sony Vegas за один раз можна збільшити швидкість тільки максимум в чотири рази, майте це на увазі.
4
Кліком правої кнопки миші перемістіть тимчасової маркер в початок відео і натисніть кнопку Play (гаряча клавіша - «Пропуск»). У вікні Video Preview (якщо воно відсутнє, натисніть Alt + 4) відобразиться результат. Якщо вас він не влаштовує, продовжуйте експериментувати, якщо так - переходите до збереження відео.
5
Для цього натисніть пункт меню File> Render as, в поле «Тип файлу» виберіть формат майбутнього відеофайлу, вкажіть йому ім'я, шлях для збереження, за бажанням встановіть додаткові настройки, якшо на Custom, і клікніть «Зберегти».