Як приклеїти плитку на фанеру. Як приклеїти фанеру до стіни відео.

В даний час все більшу популярність завойовує каркасна технологія будівництва, що передбачає укладання підлогової керамічної плитки на спеціальну фанеру , що володіє високим ступенем вологостійкості.
Вам знадобиться
 • - керамічна плитка;
 • - двокомпонентний еластичний клей;
 • - анкера;
 • - фанера;
 • - грунтовка;
 • - затирка;
 • - розмір;
 • - крейда;
 • - ганчірочка.
Інструкція
1
Підготуйте поверхню: на виставлені лаги укладете спеціальну фанеру і прикрутіть її до стяжки анкерами. Є один важливий нюанс: крок, з яким повинні укладатися лаги, повинен складати приблизно сорок сантиметрів. При цьому товщина самої фанери повинна дорівнювати тридцяти миллиметрам (при меншій товщині фанери поверхня буде недостатньо жорсткою і міцною, а значить, плитка в майбутньому стане відшаровуватися і тріскатися).
2
Виконайте розмітку підлоги. Для цього знайдіть середину самої довжиною стіни кімнати і проведіть від неї лінію під прямим кутом, що з'єднує цю стіну з протилежного. Проведіть подібну ж операцію, з'єднавши стіни поменше. У підсумку вийде дві пересічні під прямим кутом лінії.
3
Знайдіть точку початку: в деяких випадках лінії кілька зміщують, зводячи до мінімуму тим самим підрізування. Уникайте того, щоб керамічна плитка була підрізала з усіх боків, оскільки кімната не буде виглядати красиво.
4
Прогрунтуйте поверхню і дайте їй трохи підсохнути.
5
Нанесіть двокомпонентний еластичний клей на невелику площу поверхні підлоги. Нанесіть клей на оборотну сторону кожної плитки і наклеюйте плитку поступово одну за одною, рухаючись від точки відліку в потрібному напрямку. Наклеюючи плитку, трохи притискайте її до підлоги.
6
Дайте плитці просохнути і затріть шви спеціальної затіркою, що дозволить значно продовжити експлуатаційний термін плитки. Витріть всю зайву затірку до того, як вона підсохне. Відполіруйте плитку сухою м'якою ганчіркою.
Зверніть увагу
Постійно перевіряйте, щоб плитка була викладена на однаковому рівні (в іншому випадку на підлозі будуть некрасиві перепади).
Корисна порада
Щоб відстань між керамічною плиткою було однаковим, скористайтеся спеціальними роздільниками (їх часто називають «хрестиками»).
Керамічна плитка ділиться фахівцями на чотири класи. Ударопрочная плитка, що відноситься до четвертого класу, кладуть біля входу в приміщення, а більш слабку, першого класу в ванну кімнату.

Укладати плитку потрібно за технологією облицювання стін, визначивши точку відліку збігається з будь-яким вертикальним поруч. Шви, отримані після укладання, закладаються через добу чистої сумішшю з цементу або спеціально призначеним для цього герметиком. При отриманні широких швів в цементну суміш рекомендується додати трохи піску. Розглянемо покрокову інструкцію, яка ніколи як правильно укладати плитку.

 1. Прикладіть лінійку до стіни, витягніть уздовж кута рулетку. Таким чином ви отримаєте перпендикулярну лінію, яка повинна дійти до протилежної стіни.
 2. Акуратно відріжте кахель шматками для кутів і приклейте їх так щоб ряди були симетричні один одному.
 3. Почати роботу слід з самого дальнього кута від дверей приміщення.
 4. Розташовуйте кахель уздовж стін так, щоб кожна плитка була встановлена на певному рівні.
 5. Якщо ви помітили, що плитка лягла не рівно, осадіть її легким ударом молотка.
 6. Не ходіть по свежевиложенной плитці, покладіть дошку до дверей і пройдіть по ній.