Як приховати газові труби.

Нерідко газова труба проходить по квартирі найбільш невдалим чином, наприклад, через ванну кімнату і кухню, плавно переходячи через стелю до сусідів, що живуть по стояку. Навряд чи таку трубу можна назвати чудовим елементом дизайнерського оформлення приміщення. Саме тому багато власників квартир замислюються над тим, щоб її приховати.
Вам знадобиться
  • - профіль UD;
  • - профіль CD;
  • - рівень;
  • - стартовий куточок;
  • - пластик;
  • - саморізи по металу.
Інструкція
1
Уздовж труби прикріпіть профілі UD, призначені для створення гіпсокартонних конструкцій. Монтаж профілів виконуйте з використанням рівня, адже в іншому випадку короб буде виглядати нерівним, а отже і некрасивим.
2
Скрутіть два профілі UD таким чином, щоб їх пази «дивилися» в різні боки, що дозволить отримати фрагмент майбутнього кута. Зв'яжіть даний фрагмент з направляючими профілями, розташованими на стінах.
3
виміряють відстань між профілями UD, які вимагають з'єднання між собою. Потім відріжте за допомогою болгарки потрібну довжину профілю CD і з'єднайте їм профілі UD.
4
У місцях прилягання пластика до стіни і стелі прикріпіть стартовий куточок. На цей куточок зверху прикріпіть пластиковий куточок. Всі кріплення виконуйте за допомогою саморізів по металу.
5
Виріжте потрібні розміри пластика і вставте його в пази стартової смуги і зовнішнього куточка.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: газ вибухонебезпечний! Всі роботи слід проводити обережно. Приміром, перевіряти, чи немає витоку газу, слід виключно мильним розчином.
Корисна порада
Багато хто дотримується точки зору, що немає нічого страшного в тому, щоб зашити газову трубу гіпсокартонних коробом. Але таке судження помилково! По-перше, у відповідність з діючими нормативами, зашивати газову трубу заборонено. Дозволяється її екранування декоративними гратами. По-друге, приховати трубу газової магістралі в гіпсокартонний короб - це непрактично рішення. Як правило, гіпсокартонні короби зверху облицьовуються керамічною плиткою або обклеюються шпалерами. Уявіть на мить, що трапилася аварія ... Дістатися до комунікації буде дуже складно, адже на руйнування цілісності гіпсокартонного короба піде якийсь час. Інша справа - пластиковий короб: панелі, виконані з пластика, легко знімаються, тому при необхідності їх швидко можна прибрати, відкривши доступ до комунікацій.