Як зняти бетон.

З часом неякісна стібка може дати тріщину, роздутися і піддатися іншої деформацією. Щоб виправити дану ситуацію, потрібно зняти старий шар бетону і залити нову стяжку.
Вам знадобиться
  • - відбійник;
  • - контейнери;
  • - прилад для подачі води.
Інструкція
1
Не приступайте до зняття бетонної стяжки, поки не проаналізуйте всі наявні дефекти і причини, які призвели до виникнення деформації. Як правило, явні дефекти видно неозброєним оком, а от для визначення прихованих потрібно трохи попрацювати. Наприклад, якщо при постукуванні видається глухий звук, то це служить свідоцтвом того, що стяжка погано скріплена з основою. В деяких випадках допускається часткове видалення бетонної стяжки з подальшим її латанням.
2
Одним з дефектів бетонної стяжки вважається її нерівність, підвищене пилоутворення, а також високий коефіцієнт вологості. Особливо небезпечна скапливающаяся в стягуванні волога при укладанні ламінату, паркету та інших дерев'яних підлогових покриттів. Якщо помічено прояв даного дефекту, обов'язково видаліть всю стяжку: її зберігати не можна.
3
Визначивши майбутній обсяг робіт (часткове або повне видалення бетонної стяжки), приступайте до їх реалізації. Демонтаж стяжки робите з допомогою відбійника, розбиваючи бетон на маленькі шматки. Тут же занурюйте розбиті бетонні шматки в контейнери (це значно скоротить час на виконання демонтажних робіт, оскільки відпаде необхідність у тому, щоб постійно розгрібати розбиті шматки і дивитися, яку площу ще належить розбити).
4
Видаліть слабкий шар стяжки за допомогою води високого тиску, тобто шляхом гідроразрушенія. Такий вплив водяного струменя може бути виборчим: при правильному налаштуванні якісно виконана бетонна стяжка залишиться цілісною, а дефектна вимиється водою.
Зверніть увагу
Будьте уважні: демонтажні роботи, вироблені з використанням відбійника, вимагають дотримання елементарних заходів безпеки.
Корисна порада
Після зняття дефектної бетонної стяжки і заливки нового шару не нехтуйте належним доглядом за бетонною поверхнею. Як правило, відшаровування бетонної стяжки відбувається за різного роду причин: наприклад, виною тому може стати швидке пересихання стяжки, викликане високою температурою всередині приміщення, невеликою товщиною шару бетонної стяжки та іншими факторами. Постійно зволожуйте стяжку - це буде перешкоджати розшарування і розтріскування.