Як підключити газову варильну поверхню. Як правильно встановити газову варильну поверхню.

Сьогодні на зміну громіздким кухонним плитам прийшли компактні варильні поверхні, які чудово вписуються в інтер'єр навіть самої маленької кухні, створюючи функціональну та комфортну робочу зону.
Вам знадобиться
  • - газова варильна поверхня;
  • - інструкція по установці і експлуатації;
  • - розмір;
  • - пила по дереву;
  • - олівець;
  • - герметик;
  • - скоби-стяжки;
  • - сталевий шланг з сертифікованої прокладкою.
Інструкція
1
виміряються розміри газової вручений поверхні (як правило, в комплекті з варильною поверхнею надається шаблон, який можна використовувати, щоб зробити пропил в стільниці, але все ж ці шаблони потрібно перевіряти, адже ніхто не застрахований від помилок).
2
Правильно виберіть місце розташування газової вручений поверхні. Пам'ятайте: до вручений поверхні повинен забезпечуватися вільний доступ повітря, та й до того ж не можна, щоб на розігріту поверхню потрапляли бризки води. Враховуючи всі ці чинники, виберіть таке місце розташування, щоб робоча поверхня знаходилася на безпечній відстані від інших елементів кухонних меблів.
3
Накресліть на стільниці контур вручений поверхні і, використовуючи пилку по дереву, виріжте по контуру. Фахівці рекомендують відступати від країв накресленого контуру 10-12 міліметрів всередину. Обробіть зріз силіконовим вологостійким герметиком: це захистить стільницю від проникнення всередину неї води.
4
За допомогою спеціальних скоб-стяжок закріпіть варильну поверхню на стільниці.
5
Встановлену варильну поверхню підключіть до електромережі (для цього може знадобитися окрема лінія від щитка з передбаченою можливістю аварійного відключення) і газової магістралі. Перевірте, чи настроєна робоча поверхня на тип і тиск газу, що подається вашої газовою магістраллю. Якщо показники газової магістралі відповідають потребам вручений поверхні (дізнатися про них можна з експлуатаційної інструкції), підключіть газову варильну поверхню до цієї газової магістралі, використовуючи для цього сталевий шлаг, оснащений сертифікованої прокладкою.
Зверніть увагу
Для перевірки герметичності з'єднання шланга, що йде від газової магістралі до вручений поверхні, ні в якому разі не використовуйте відкритий вогонь! Помилка може коштувати життя! Перевіряти слід тільки мильним розчином.
Корисна порада
Оскільки при підключенні вручений поверхні слід дотримуватися норм електро- та газової безпеки, довірте виконання цих робіт перевіреним фахівцям.