Як монтувати плінтус.

Завершальною стадією ремонту в приміщенні є монтаж плінтуса . Його монтують вже після того, як поклеєні шпалери, пофарбовано стелю і стіни, а також укладено підлогове покриття.
Вам знадобиться
 • - розмір;
 • - торцовая пила;
 • - олівець;
 • - пластиковий плінтус;
 • - молоток;
 • - шуруповерт;
 • - дриль з алмазними свердлами;
 • - пилосос.
Інструкція
1
виміряються розміри кімнати. Потім прикладіть наявний плінтус і відзначте олівцем потрібну його довжину.
2
Використовуючи торцеву пилку, наріжте плінтус. Даний інструмент дозволяє виконати запив під будь-яким необхідним кутом. Більш того, за умови використання торцевої пилки стики між плінтуса ми виходять щільними і красивими. Планується повинен зістиковуватися між собою під 45-градусним кутом.
3
Просвердлите в стінах за допомогою дриля отвори, які повинні розташовуватися один від одного на відстані 45 сантиметрів, причому діаметр і глибина цих отворів залежить від того, який використовується кріплення при монтажі плінтуса . Видаліть з отворів пил, використовуючи для цього пилосос.
4
Забийте в просвердлені отвори дюбелі (щоб це зробити буде потрібно молоток). Загорніть шуруповертом шуруп, зафіксувавши цим монтажну планку.
5
Заведіть ніжку з внутрішньої сторони плінтуса в паз, де кріпиться монтажна планка (спочатку заведіть плінтус з одного його боку, а потім, акуратно притискаючи, закріпіть його по всій довжині).
6
Встановіть всі кутові та торцеві елементи.
Зверніть увагу
Кілька раз виміряйте плінтус перш, ніж його відрізати, адже, дотачівая його по шматочку, можна зіпсувати створений дизайн.
Корисна порада
При виборі місця кріплення плінтуса зверніть увагу на нерівності підлоги і стін, що зустрічається дуже часто. Кріпити плінтус слід в тих місцях, де його можна притиснути, тобто, в «поглибленнях». Вирішити нерівності підлоги і стінових поверхонь можна різними шляхами. Наприклад, якщо кріпиться дерев'яний плінтус, то нижню його частину можна трохи підстругати, скориставшись для цього рубанком. У тому випадку, якщо виконується монтаж пластикового плінтуса, то вирішити проблему нерівних стін можна за допомогою герметика. Тобто, що утворилася між плінтусом і стіною щілину заповнюють силіконовим герметиком, вирівнюють його, дають висохнути, а пізніше фарбують в ідентичний з плінтусом колір.
Пластиковий плінтус має декілька переваг. Він дешевше дерев'яного, не боїться вологи і пластичний. Якщо у вас є нерівності стін, то він їх приховає, і буде добре прилягати до поверхні.
Вам знадобиться
 • - дриль;
 • - ножівка по металу;
 • - шуруповерт;
 • - молоток;
 • - рулетка;
 • - дрібна наждачний папір;
 • - саморізи;
 • - дюбелі.
Інструкція
1
Перед монтажем пластикових плінтусів розрахуйте необхідну їх кількість. Для цього розрахуйте периметр приміщення. Відніміть від отриманого результату розмір ділянок, на які він не ставитиметься. Додайте для запасу 1-2 м.
2
При покупці плінтуса зверніть увагу на кріплення для нього. Під пластиковий плінтус йдуть металеві кріпильні кліпси або пластикові планки, які кріпляться по всій довжині.
3
Більш практичний плінтус з вбудованим кабель-каналом. Для нього не потрібно додаткового кріплення до стіни. Наявний канал призначений під телефонний або телевізійний кабель. Купіть необхідні аксесуари для монтажу плінтуса : торцеві заглушки, з'єднувальний профіль, зовнішні і внутрішні кути.
4
Встановіть кріплення під плінтус. Металеві кліпси прикрутите на відстані 50 см один від одного. При не рівній стіні - відстань між ними зробіть менше. Кліпсу просто поставте на поверхню підлоги, відзначте місце для свердління, далі ставте наступну.
5
Кліпси необхідно поставити з двох сторін кожного кута в приміщенні. У цих місцях плінтус відчуває значне напруження, тому кріплення повинно бути більш надійним.
6
Для кріплення плінтусів пластикової планкою, необхідно приставити її до стіни на підлогу. Намітьте місце свердління, проткнув шилом планку.
7
Дрилем просвердлите отвори в стіні. Забийте дюбеля. Шуруповертом прикрутите кріплення для плінтуса до стіни.
8
Рухаючись від кута, починайте установку плінтуса натисканням до клацання. При необхідності можете розпилювати його ножівкою по металу. Місце розпилу відшліфуйте дрібною наждачним папером.
9
Якщо у вас не вийшло ідеальних сполук, то фурнітура прикриє всі дефекти в кутах і інших місцях. Для прокладки кабелю викрутити саморізи на 8 мм. Закладіть дроти поверх саморізів. Місця входу і виходу кабелю під плінтус акуратно виріжте ножем.