Як очистити пошук в інтернеті.

Очищення історії пошуку і кеша браузера служить меті прискорення роботи за рахунок рятування від зайвої інформації, що накопичується в пам'яті браузера. Іншою причиною може послужити бажання знищити сліди своєї присутності на певних інтернет-сторінках.
Вам знадобиться
  • - Internet Explorer;
  • - Opera;
  • - Mozilla Firefox
Інструкція
1
Виберіть команду «Видалити журнал оглядача» в меню «Сервис» верхній панелі інструментів для очищення кеш пам'яті Internet Explorer.
2
Натисніть кнопку «Видалити файли ...» в розділі «Тимчасові файли Інтернету» відкрився вікна "Видалення історії огляду» для очищення збережених копій відвіданих веб-сторінок (для Internet Explorer).
3
Натисніть кнопку «Видалити історію ...» в розділі «Журнал» для очищення історії відвідування веб-сайтів (для Internet Explorer).
4
Виберіть пункт «Властивості оглядача» в меню «Сервис» для одночасного видалення всіх тимчасових фалів (для Internet Explorer).
5
Перейдіть на вкладку «Загальні» і натисніть кнопку «Видалити» в розділі «Історія перегляду» (для Internet Explorer).
6
Відкрийте меню «Інструменти» у верхній панелі браузера Opera і перейдіть в пункт "Налаштування" (для Opera).
7
Перейдіть на вкладку «Додатково» відкрився вікна «Налаштування» та виберіть пункт «Історія» у списку в лівій частині вікна (для Opera).
8
Натисніть кнопку «Очистити» в розділі «Пам'ять відвіданих адрес для журналу і автодоповнення» для видалення історії відвідувань (для Opera).
9
Натисніть кнопку «Очистити» в розділі «Для швидкого відображення сторінки при повторному її відвідуванні Opera зберігає сторінки в кеш» для видалення файлів кешу (для Opera).
10
Знайдіть прихований файл typed_history.xml для вибіркової очищення адресного рядка (для Opera).
11
Завершіть роботу браузера, відкрийте файл typed_history.hml і відредагуйте його в міру необхідності. Перезапустіть Opera (для Opera).
12
Відкрийте меню «Інструменти» у верхній панелі браузера Mozilla Firefox і перейдіть в пункт "Налаштування" (для Mozilla Firefox).
13
Перейдіть на вкладку «Налаштування» та натисніть кнопку «Очистити сечас» в розділі «Особисті дані» (для Mozilla Firefox).
14
Використовуйте кнопку «настроїти» для завдання параметрів автоматичного очищення кешу браузера (для Mozilla Firefox).
15
Застосуйте прапорець на полі «При закритті Firefox завжди видаляти мої особисті дані» (для Mozilla Firefox).
16
Перейдіть на вкладку «Додатково» для завдання параметрів дискового простору, зайнятого під кеш файли (для Mozilla Firefox).
17
Вкажіть бажану кількість в мегабайтах в розділі «Автономне сховище» і натисніть кнопку "Очистити зараз" для видалення файлів, що займають кеш-пам'ять (для Mozilla Firefox).