Як перепрограмувати телефон. Як перепраграміраварь телефон марки нокиа.

Коректне виконання функцій кожного телефону регулюється мікропрограмою або прошивкою, яка встановлюється при складанні телефону . В процесі експлуатації мобільного телефону можуть виникнути дефекти, що роблять його використання незручним або неможливим. Для того щоб виправити виникаючі несправності, потрібно перепрограмувати ПО, яке відповідає за роботу телефону .
Інструкція
1
Перш ніж перепрошивати телефон, підключіть його до комп'ютера. Для цього необхідні дата кабель, а також програмне забезпечення і драйвера. За допомогою пошуковика знайдіть адресу офіційного сайту виробника вашого мобільного. На ньому ви зможете знайти необхідні програмні компоненти. Скачайте і встановіть їх на комп'ютер, після чого підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата-кабель. У разі якщо він не входить в комплектацію вашого телефону , купіть його окремо в магазині стільникового зв'язку.
2
Для того щоб перепрограмувати телефон, вам знадобиться нова мікропрограма, а також програмне забезпечення для перепрошивки. Знайдіть сайти, присвячені вашій марці телефону , наприклад, allnokia.ru і samsung-fun.ru. На них ви зможете завантажити програмне забезпечення для вашого телефону , а також софт, за допомогою якого ви зможете його відновити і докладні інструкції з перепрошивки вашої моделі стільникового.
3
Попередньо переконайтеся, що батарея телефону заряджена повністю. Не користуйтесь телефоном під час перепрошивки і не відключайте його від комп'ютера. Будь-яке з цих дій, так само як і відключення внаслідок нульового заряду батареї, може призвести до псування апарату. Скопіюйте всі ваші особисті файли, а також лист контактів і повідомлення на комп'ютер. Резервне копіювання необхідно, тому що в ході операції по перепрограмуванню всі ці дані будуть стерті.
4
Перепрошити телефон, ретельно дотримуючись інструкції. Майте на увазі, що під час перепрограмування він може кілька разів включатися і вимикатися. Не відключайте його, поки не побачите повідомлення про закінчення операції.
5
По завершенні перепрошивки відключіть телефон від комп'ютера, перезавантажте і переконайтеся в його працездатності. Після цього скопіюйте особисті дані, збережені на комп'ютер до початку операції.