Як вибрати електричний котел.

Джерелом тепла заміського будинку часто є котел . Завдання основного опалення може бути вирішена за допомогою опалювального котла і пов'язаної з ним системою радіаторів. Необхідно правильно підбирати котел для певного будинку.
Інструкція
1
У електрокотлів досить багато достоїнств. Вони мають прийнятну вартість, мають гарну безпекою, прості у використанні і не вимагають окремого приміщення. Крім того вам не доведеться займатися зведенням димоходу. Електричний котел є досить простим пристроєм. У його конструкцію входить теплообмінник, який складається з бака, з укріпленими електронагрівачами (ТЕНами), і блоку управління і регулювання. Часто зустрічаються електричні котли, які вже мають в своїй комплектації циркуляційний насос, розширювальний бак, запобіжний клапан і фільтр.
2
Електрокотли маленької потужності зустрічаються у двох виконаннях - трифазні і однофазні. Котли, які мають потужність понад 12 кВт, зазвичай робляться трифазними. Ті котли, які мають потужність понад 6 кВт, випускаються багатоступінчатими. Саме така конструкція дозволяє добре заощадити на електроенергії. Справа в тому, що вам не доведеться включати котел на повну потужність в перехідний період, такий як весна або ж осінь.
3
старого електричного кoтeл має досить просту конструкцію, порівняно з рідкопаливним. Його не треба постійно чистити. Серед плюсів електричних котлів можна також відзначити екологічність і відсутність сторонніх запахів. Однак у них є і недоліки. Справа в тому, що не на кожній ділянці є світло. Саме з цієї причини він не може бути використаний. Також серед недоліків можна відзначити високу вартість електроенергії і перебої з елeктpocнaбжeніeм, які часто трапляються на станціях.
4
Якщо відбувається перебій з подачею енергії, то такий котел починає працювати в парі з резервним твepдoтoплівним. Відзначимо, у великих містах, де встановлені жорсткі екологічні норми, електро котел часто виграє у всіх інших типів котлів.