Як підключити тепла підлога до терморегулятора.

«Теплий пол » у квартирі - це зручно, з цим важко не погодитися. Але для більшої зручності необхідний терморегулятор, який контролюватиме нагрів пол а і служити для установки найбільш комфортної температури в приміщенні, а також для більш ефективного ис пол ьзованія електроенергії.
Інструкція
1
Для початку виберіть терморегулятор, якщо він не поставляється з усім комплектом устаткування для установки теплої пол а. На вибір будуть впливати як загальна потужність теплого пол а і спосіб монтажу проводки, так і ваші власні переваги.
2
Враховуйте також, в якості основного або допоміжного джерела тепла буде працювати вся система - якщо теплий пол працює як основне опалення, вам буде потрібно терморегулятор з датчиком температури повітря, а якщо теплий пол - не єдине джерело тепла в приміщенні, то потрібен датчик температури пол а. Він буде встановлений в гофрованої трубці і поміщений в бетонному стягуванні між витків нагрівального кабелю, якщо пол є системою електронагрівальних кабелів. У водяних теплих пол ах термостат регулює потоки води за допомогою сервоприводу - двигунів, рас пол агающіхся на вентилях колектора.
3
Можна встановити як електронний, програмований або з радіоуправлінням, так і механічний термостат. У вологих приміщеннях терморегулятор не встановлюють: термодатчик ставлять в приміщенні, а терморегулятор - за його межами.
4
В електричних теплих пол ах терморегулятор можна підключати безпосередньо до кабелю, що гріє і через розпаєчних коробку (в тому випадку, якщо термостат рас пол агается далеко від термодатчика). Висновки термодатчика, поміщеного в захисну Гофротрубка, і нагрівального кабелю закріплюються на місці установки терморегулятора, сам датчик і витки кабелю укладаються під бетонну стяжку та декоративне покриття пол а.
5
В водяних теплих пол ах регулювання температури в різних петлях проводиться за допомогою встановлених на розподільчих колекторах терморегуляторів. Їх встановлюють на зворотному гребінці колектора і або виставляють потрібний режим обігріву вручну, обертаючи термостатичну головку на колекторному вузлі (термомеханічні регулятори), або програмують електронний блок (електронні регулятори з сервоприводом).