Як утилізувати комп'ютер.

Матеріали, з яких зроблений комп'ютер , розкладаються десятки і навіть сотні років. Тому утилізація комп'ютер ов, оргтехніки та іншого обладнання - соціальний обов'язок кожної організації та окремо взятої людини, яка хоче жити в гармонії з природою.
Інструкція
1
Чи не викидайте свій комп'ютер , оскільки цим ви порушите екологічне законодавство РФ. Читайте порядком утилізації комп'ютер ів. Зітріть всі особисті дані з комп'ютер а перед утилізацією. Використовуйте відповідні програми або комплекс програм для повного і безповоротного видалення всієї інформації. Пам'ятайте, що особливо цінну інформацію без можливості її відновлення може стерти тільки професійний програміст.
2
Зверніться у фірму, що спеціалізується на утилізації комп'ютер ов та обладнання, якщо ви працюєте в компанії або на підприємстві і зобов'язані вести облік наявної у вас техніки. Фірму знайдіть в інтернеті або в «жовтих сторінках». Напишіть відповідну заявку або зв'яжіться з представником цієї фірми і очікуйте приїзду бригади. Складіть договір про утилізацію, оплатіть всі послуги та заберіть відповідний акт, який згодом треба буде докласти до звітів вашої компанії чи підприємства.
3
Сходіть в комп'ютер ную фірму, якщо ви є фізичною особою і хочете позбутися застарілого або непотрібного вам обладнання. Віддайте свій комп'ютер на реалізацію (якщо така послуга надається фірмою) і укладіть договір про продаж застарілого обладнання. Очікуйте продажу своєї техніки. У разі успішної реалізації з вами зв'яжеться менеджер і запропонує прийти на фірму і забрати суму, виручену від продажу. Також ви можете запропонувати техвідділу забрати ваш комп'ютер на запчастини.
4
Додайте оголошення про продаж, обмін чи дарування вашого комп'ютер а в інтернеті, якщо вам не потрібно звітувати про наявний обладнанні. Надайте свої контактні дані та чекайте дзвінка, листа або повідомлення від зацікавленої особи. Таким чином, ви не тільки позбудетеся від непотрібної техніки, але й забезпечите довкілля.