Як відрізнити підроблені годинники.

Виявляється, особливо часто підробляють, виключаючи духи і сумки, саме годинник . Користуючись тим, що для сучасної людини вони є показником респектабельності і благополуччя, нечисті на руку виробники намагаються видати підроблені годинник поганої якості за справжній швейцарський чи японські годинник .
Інструкція
1
Перше, що вас має насторожити - недостатньо висока ціна. Якщо вам кажуть, що якісні фірмові годинник коштують менше тисячі рублів, це може означати тільки одне - вас намагаються обдурити і всучити підроблене виріб.
2
Щоб у цьому переконатися, огляньте ремінець годин. Якщо на шкіряному ремінці криві стьобання або стирчать нитки, значить, ваші підозри обгрунтовані. У разі металевого браслета зверніть увагу на циферблат.
3
Пильно розгляньте годинник . Підробку можна розпізнати за якістю нанесення цифр і ліній, а також по нерівному ходу секундної стрілки.
4
Понюхайте річ. Дізнатися дешеві неякісні годинник іноді можна навіть по різкого неприємного запаху.
5
Звертайте увагу на деталі, наявність або відсутність яких означатиме підробку. Майте на увазі, що просто подивитися на годинник буває недостатньо. Наприклад, інкрустацію дорогоцінним камінням можна перевірити, провівши по ній пальцем - справжні камені кріпляться на однаковій глибині, при цьому немає елементів, за які палець міг би зачепитися.
6
Перш ніж робити покупку, перевірте у продавця наявність сертифікату якості. Справжній сертифікат повинен містити не тільки ім'я майстра, але його підпис. Крім того, в ньому вказується країна-виробник деталей і фурнітури. Зверніть увагу, що справжні годинник не можуть збиратися з деталей, виготовлених в різних країнах.
7
Варто сказати і про фірмову написи, яка повинна бути однаковою на годиннику і сертифікаті. Так, годинник з Швейцарії підписуються "Swiss Made" або "Swiss Movement". Відсутність або помилкове написання вкаже на те, що годинник не є справжніми.
Корисна порада
Варто сказати, що висока вартість не завжди є гарантією якості. Тим більше, що деякі підробки дуже важко на перший погляд відрізнити від оригіналу. Один з рад, яку можна дати - уважно вивчити вподобану вам модель годинника на сайті компанії, яка цю модель виробляє.