Як накачати руки за допомогою гантелей. Як за допомогою гантелей накачати біцепс.

Гантельная гімнастика зручна тим, що її можна з успіхом застосовувати в домашніх умовах і в залах з невеликим набором спортивного обладнання. Вправи з гантелями дозволяють ізольовано впливати на всі м'язи рук. Щоб накачати руки з допомогою гантелей , необхідно робити 4-6 підходів по 6-12 повторень в кожній вправі.
Вам знадобиться
  • Гантелі - 2 шт.
Інструкція
1
Для накачування біцепсів виконуйте згинання рук з гантелями: - Початкове положення (і.п.) - стоячи, ноги на ширині плечей. Руки уздовж тулуба, лікті притиснуті до тулуба, хват гантелей знизу. Одночасно або поперемінно піднімайте гантелі на біцепс. Кисті тримайте прямо, на одній лінії з передпліччям. Намагайтеся не нахилятися і не розгойдуватися під час виконання вправи. На видиху плавно опускайте руки з гантелями в і.п. Для опрацювання різних відділів біцепса міняйте положення гантелей при підйомі. Варіанти вправи: підйом гантелей хватом кистей зверху і підйом гантелей с поворотом кистей всередину, долонями один до одного. - І.П. - Сидячи на лаві, ноги широко розставлені. Зіпріться правим плечем трохи вище ліктя у внутрішню поверхню правого стегна. Лівою рукою зіпріться об коліно. Згинайте праву руку з гантеллю до плеча і плавно опускайте вниз. Зробіть те ж саме лівою рукою.
2
Для накачування трицепсів виконуйте розгинання рук з гантелями: - І.П. - Стоячи або сидячи на лаві, спина пряма. Схрестіть гантелі між кистей. Випряміть руки з гантелями над головою. На вдиху опускайте передпліччя за голову. Лікті нерухомі. Намагайтеся не розводити лікті в сторони. На видиху разгибайте руки вверх.- Обіпріться правим коліном і правою рукою про лавку. Тулуб майже паралельно підлозі. Дивіться прямо. В ліву руку візьміть гантель, випряміть і притисніть до тулуба. На вдиху зігніть руку в лікті, на видиху - розігніть. Намагайтеся не опускати лікоть і не відводити від тулуба.
3
Для накачування передпліч робіть згинання та розгинання кистей з гантелями: - Сядьте на стілець, коліна на ширині плечей, паралельно один одному. Покладіть передпліччя на стегна внутрішньої поверхнею вгору. Кисті опустіть вниз. Підніміть кисті з гантелями вгору і поверніться в і.п. - Прийміть і.п. як в попередній вправі. Поверніть передпліччя зовнішньої стороною вгору. Згинайте і розгинайте кисті з гантелями.